Вся правда про каву що необхідно знати

Більшість з нас п'є каву кожен день. Але чи багато чого Ви знаєте про цей напій? Наприклад, чим шкідливий розчинна кава? Як кофеїн впливає на наш організм? Чи вважається кава наркотиком або отрутою? Ми вирішили відповісти на найбільш поширені питання про цей напій. Кавоманам читати обов'язково.

Чим шкідливий розчинна кава?

Протягом насиченою трудового тижня не завжди знаходиться час на приготування натуральної зернової кави. У світлі таких подій і був винайдений розчинну каву. Приготування такого напою має кілька варіантів. Спочатку зерна обсмажуються і подрібнюються, а далі каву варять близько 4 годин, чекаючи екстрагування всіх речовин водою, після чого пропускають отриманий екстракт через фільтр і випарюють, або занурюють натуральний заварений каву в вакуум і отримують напій в сухому вигляді.

Як кава впливає на організм?

Для людей, які страждають захворюваннями, такими як атеросклероз, гіпертонія, ішемічна хвороба серця, ниркова недостатність, глаукома, а також гіперзбудливості і безсонням, не рекомендується вживання даного напою. Розчинна кава може сприяти розвитку печії і гастриту, і навіть знижує чоловічу потенцію.

А кава - наркотик?

В першу чергу кави асоціюється з кофеїном, речовиною, що має властивість викликати звикання. Вміст кофеїну в розчинній каві на 57% вище його змісту в натуральному. Відмова від кави може супроводжуватися порушеннями сну, дратівливістю, нападами нудоти, замедленностью дій і мігренню через специфічної властивості кофеїну.

Якщо Ви прийняли рішення відмовитися від кавового напою, Вам варто робити це поступово і повільно, без сильного стресу для організму.

Хіба кави є отрутою?

У нинішній час в розчинній каві тільки 15% натуральних речовин, а все інше - домішки, стабілізатори та смакові добавки. Для здешевлення продукту виробники використовують найнесподіваніші добавки, такі як овес, ячмінь, подрібнені жолуді і лушпиння від злакових. Всі добавки спрямовані на відновлення і посилення смаку, втраченого під час виробництва. Перенасичення цими речовинами має токсіческогенное дію на організм і викликає порушення роботи кардіоміоцитів серця і перестальтікі шлунка.

Як захистити себе від кави?

Існує спосіб визначити якість кави, який Ви зібралися пити. Для цього потрібно додати пару крапель йоду в приготований розчинну каву. Якщо заварений Вами кава стала синім, перед Вами напій з домішками і стабілізаторами. Бережіть своє здоров'я і пам'ятайте, що зловживання кави ні до чого доброго не приводить!