Закони карми, які повністю змінять ваше життя

Незважаючи на те, що нам завжди хочеться все розкласти по поличках в нашому житті, щоб все було ясно і зрозуміло, є речі, на які ми вплинути не можемо. Вірніше можемо, якщо будемо знати, як діють закони, яким, за великим рахунком, підпорядкований наш світ. Це закони карми. Їх не можна скасувати, вони весь час впливають на наше життя, хочемо ми цього чи ні, погоджується. Якщо ми порушуємо ці закони, нас все одно осягає розплата за наші неправильні вчинки. Тобто, яке б дію ми не робили, завжди знайдеться сила протидії.

1. Основний закон карми

Цей закон карми людини звучить просто: що ти даєш цього світу, то ж саме він повертає тобі. Тобто, якщо Ви хочете, щоб Вас оточувала:

 • любов, кохання,
 • турбота,
 • дружба.
 • людське тепло і т.д

теж Ви повинні віддавати в цей світ. Все, що ми віддаємо, повертається нам сторицею, іноді і багаторазово. Всесвіт дуже справедлива в цьому плані, люди завжди отримують у відповідь за свої діяння, і з цим нічого вдіяти не можна.

2. Ви - творець всього свого життя

Легко звинувачувати кого завгодно в своїх невдачах, тільки не себе. Життя не дається нам просто, вона вимагає, щоб ми брали в ній безпосередню участь.

Ми є частиною єдиного організму і тому повинні діяти в гармонії зі світом.

Це означає що, ми повинні старатися:

 • Бути тим, ким ми є,
 • Оточувати себе тими предметами і людьми, які приносять нам щастя і задоволення,
 • Бути незалежними від чужої думки і чужих вчинків.

3. Змиритися з ситуацією, рівносильно перемозі

Навіть, якщо з Вами трапилось щось погане, Ви не можете це змінити. Все, що в Ваших силах - це відчути і прийняти цю ситуацію. Негативні моменти в житті завжди будуть зустрічатися, хочемо ми цього чи ні.

 Головне в цій ситуації не зациклюватися на:

 • Погані звички і риси характеру близьких людей,
 • Особливості друзів, які нас дратують,
 • Складних ситуаціях, в яких ми опиняємося і т.д.

Навіть, здавалося б, в безвихідних положеннях потрібно шукати позитивні моменти і сприймати їх як досвід, а не як перешкоду.

Читайте також: 20 законів поліпшення життя

4. Ми повинні постійно зростати і розвиватися

Найважливіше, що ми повинні для себе зрозуміти - мета нашої життя не точка досягнення наших бажань і мрій, а сам шлях, який ми проходимо досягаючи її. Тільки проходячи через труднощі і перешкоди, ми стаємо мудрішими, розумнішими і осознаннее. Ми ростемо фізично і духовно, проходячи дані нам випробування.

Все, що у нас є насправді - це час, відпущений нам на цій землі. Змінюючись в кращу сторону, ми змінюємо світ навколо нас.

5. Закони відповідальності і взаємозв'язку

Все що трапляється з Вами - це творіння тільки Ваших рук. Люди і події, що оточують Вас, є дзеркалами ваших вчинків і дій. Якщо Вас не влаштовує Ваше життя, перш за все, починайте змінювати себе. Беріть відповідальність за своє життя у власні руки, а не звинувачуйте обставини, що оточують вас людей і т.д.

Навіть якщо ми робимо щось незначне, це може вплинути на наше життя в більшій мірі, ніж ми думаємо. Кожен вчинок, який Ви робите, відбивається на Вашій майбутнього життя. Виходить своєрідний кармічний бумеранг.

Пам'ятайте що ваше майбутнє, сьогодення і минуле тісно взаємопов'язані між собою. Наші щоденні дії формують наші звички.

6. Фокус уваги вирішує багато питань

На жаль, наш мозок так влаштований, що ми не можемо працювати в режимі мультизадачности. Те на чому ми фокусуємося в даний момент, то і починає відбуватися в нашому житті. Якщо Ваш фокус уваги зміщений в сторону негативу, Ви починаєте помічати тільки погані події навколо себе.

Якщо ж зусиллям волі Ви направляєте себе на зростання, вирощування в собі духовних цінностей, досягнення мети, то Ваше мислення незалежно від Вас починає перебудовуватися і Вам вже просто ніколи думати про тих неприємних моментах, які з Вами сталися.

7. Жити тут і сьогодні

Важливий закон карми - жити сьогодні! Часто ми так зайняті проблемами, досягненням цілей, дрібними неприємностями, що забуваємо, що життя - це не коли у Вас буде:

 • Нова машина,
 • Матеріальний достаток,
 • сім'я,
 • Інші важливі для Вас цінності.

Життя - вона тут і зараз. Найцінніше, що у нас є час, який нам відпущено. Важливо це розуміти і цінувати.

8. Вчіться робити уроки з досвіду

Іноді ми не можемо зрозуміти, чому певні події в житті або схожі ситуації виникають знову і знову. Це трапляється тому, що Ви не отримуєте урок з тих подій, які з Вами сталися.

Якщо не робити висновків і здійснювати одні й ті ж помилки, то важко очікувати іншого результату. Зміни настануть лише тоді, коли Ви засвоїте урок.

9. Тільки терпіння і труд приносять свої плоди

Якщо Ви з душею вкладаєте в справу, яке Ви любите, то воно точно принесе Вам бажаний результат. Тільки терпіння і величезна праця на шляху до своєї мети здатні подолати всі перешкоди.

Найбільша радість у житті знайти ту справу, яку приносить тобі задоволення. Це буде найбільша цінність, яку Ви отримаєте.

10. Загальна благополуччя, залежить від Вашого внеску

Вчіться більше віддавати, а не брати. Таке ставлення до життя дає:

 • натхнення,
 • сили,
 • енергію рухатися далі.

У будь-якому випадку, ви отримаєте тільки те, чого Ви гідні і чого заслужили своїми діями і вчинками.

Якщо Ви зуміли зробити свій світ гармонійним і благополучним, значить, Ви вклали сили не тільки в своє життя, а й в загальне благо. Тільки той, хто може піклуватися не тільки про себе, живе повним життям.

А як Ви вважайте, чи справедливі такі закони карми, поділіться з нами на .