Заповнення Носослізний борозни кращі косметологічні методи

Формування Носослізний борозни є одним з найбільш характерних ознак старіння, і, в той же час, однією з найбільш складних косметологічних проблем. Багато інші вікові дефекти особи досить легко можна скорегувати, проте робота в периорбитальной зоні - це складний процес, який може привести до виникнення серйозних ускладнень. Сьогодні пропонує вашій увазі ТОП-3 косметологічних методики, які найбільш ефективно справляються із завданням заповнення Носослізний борозни і допомагають повернути особі пацієнта відпочив, здоровий і молодий вигляд.

Сучасні косметологічні методи заповнення Носослізний борозни

Вікове формування носослізний борозни на обличчі людини обумовлено, перш за все, анатомічними особливостями периорбитальной зони, а саме наявністю щільної септи. З віком зв'язки, якими вона кріпиться до кістки і шкірі, слабшають і розтягуються, в результаті чого утворюються втягнення тканин на ділянках з більшою фіксацією і випинання на ділянках з меншою.

Нососльозова борозна представляє собою складку під орбітальним краєм кістки довжиною приблизно в 1 см, яка відмежовує підочноямкову область.

В даний час заповнення Носослізний борозни можливо за допомогою ін'єкційних і апаратних косметологічних методик.

Заповнення Носослізний борозни:

  • гіалуронова кислота для заповнення Носослізний борозни;
  • заповнення Носослізний борозни за допомогою липофилинга;
  • апаратні методи для заповнення Носослізний борозни.

Гіалуронова кислота для заповнення Носослізний борозни

Ін'єкційні методики на сьогоднішній день є одними з найбільш ефективних методів корекції Носослізний борозни. Така корекція найчастіше здійснюється за допомогою контурної пластики з використанням філерів на основі гіалуронової кислоти, а з метою профілактики утворення борозни ефективна мезотерапія. Для заповнення Носослізний борозни підходять філери низької щільності, так як шкіра в цій області є дуже тонкою. Працювати в периорбитальной зоні рекомендується канюлей, так як зона є досить небезпечною і складною, тому існує високий ризик виникнення ускладнень. В середньому, ефект після заповнення Носослізний борозни гіалуронової філлерамі зберігається близько 6-8 місяців.

Заповнення Носослізний борозни за допомогою липофилинга

Ліпофілінг - це ще один ефективний косметологічний метод заповнення Носослізний борозни. Ця процедура має на увазі ін'єкційне введення в область Носослізний борозни власної жирової тканини пацієнта, яку витягують з живота, стегна або інших ділянок тіла, центрифугують і відмивають, а потім вводять під шкіру. Ефект після такої процедури зберігається довше, ніж після введення філерів - близько 3 років. Однак вона має свої недоліки, наприклад, з часом препарат може контуріровани на поверхні шкіри, створюючи нерівний рельєф. Важливу роль відіграє також той факт, що частина жирових клітин після процедури не приживається, за рахунок чого також знижується її ефективність. Остаточне рішення про те, яку ін'єкційну методику вибрати для заповнення Носослізний борозни, приймає фахівець, враховуючи індивідуальні особливості пацієнта.

Апаратні методи для заповнення Носослізний борозни

Апаратні методики є набагато менш ефективними щодо корекції Носослізний борозни, тому вони застосовуються не як самостійні процедури, а в якості доповнення до ін'єкційним методикам. До них відносяться:

  • RF-ліфтинг і термаж - вплив високочастотними електромагнітними імпульсами, стимулюючими вироблення волокон еластину і колагену фібробластами,
  • глибокий вплив ультразвукових хвиль на м'язово-апоневротіческой систему, що надає ліфтинговий ефект.

Заповнення Носослізний борозни - це процедура, яку може виконати тільки висококваліфікований фахівець, який має достатній досвід роботи в периорбитальной області.

Більше статей про методу корекції вікових змін обличчя читайте на в розділі «Косметологія».