Здорове сяйво шкіри з препаратом Evolution Skin Tightening

Особливість молодої шкіри в тому, що вона має рівну гладку текстуру і володіє особливим ніжним сяйвом. Це сяйво забезпечується розвиненою судинною системою, справно постачає клітини шкіри поживними речовинами, що регулює обмінні процеси. З віком стінки капілярів стоншуються, шкіра стає тьмяною, харчування її порушується. Препарат Evolution Skin Tightening від компанії OnCosmetics має здатність відновлювати молодість не тільки тканин, але і капілярів, надаючи шкірі гладкість і молоде сяйво.

В яких випадках рекомендовано застосування препарату Evolution Skin Tightening

Головним показанням для призначення препарату Evolution Skin Tightening служить наявність тьмяною в'ялої шкіри з чітко проявилися зморшками. Препарат рекомендований як частина anti-age програми при необхідності підтягнути овал обличчя, домогтися ліфтинговий ефект, поліпшити стан шкіри в області шиї, грудей, зони декольте. Серед інших рекомендацій, коли препарат Evolution Skin Tightening дає прекрасний ефект, можна перерахувати наступні:

  • нездоровий колір обличчя, пігментації,
  • підвищена сухість шкіри,
  • безліч дрібних мімічних зморшок,
  • ушкодження шкіри пилингами, УФ-променями.

Препарат рекомендований у випадках, коли пацієнт схильний до алергічних реакцій, оскільки відрізняється високою биосовместимостью. 

Які компоненти роблять препарат Evolution Skin Tightening ефективним

Препарат Evolution Skin Tightening призначений для зміцнення і підтяжки шкіри, а тому при його виробництві була розроблена особлива комбінація інгредієнтів, що забезпечує високу проникаючу здатність кошти. Йдеться про синергічну дію гіалуронової кислоти і одного з найбільш біоактивних пептидів - Oligopeptide-24.

Як відомо, гіалуронова кислота в складі препарату відповідає за зволоженість шкіри, оскільки здатна притягувати молекули води і стимулювати організм до вироблення власних нових молекул гіалуронової кислоти. Олигопептид є один з найпотужніших регенеративних компонентів, який прискорює процеси відновлення клітин шкіри і навіть впливає на нервові закінчення, що призводить до поліпшення кольору шкіри. Олигопептид-24 в препараті Evolution Skin Tightening посилено стимулює неоколлагенеза, сприяє зміцненню і розвитку капілярної мережі, за рахунок чого поліпшується живлення шкіри, вона покращує тургор і знаходить здорове сяйво.

Серед інших компонентів препарату Evolution Skin Tightening варто відзначити кілька незамінних амінокислот, які не виробляються людським організмом, але життєво необхідні для нього: це лейцин, треонін і валін.

Лейцин - бореться з в'ялістю шкіри, зменшує прояв зморшок і розтяжок, забезпечує пружність і еластичність шкіри, особливо в тих областях, де вона особливо ніжна - навколо очей, в зоні декольте, прискорює загоєння ран.

Треонін - покращує розпад жирів, стає одним з основних компонентів при синтезі колагену і еластину.

Валін - прискорює відновлення шкіри, бореться з подразненнями, почервоніння, висипання, необхідний для клітинного обміну речовин.

За рахунок взаємодії унікальної формули з олигопептидами, гіалуронової кислоти і амінокислот досягається значний ефект підтяжки шкіри і зміцнення її тургору, поновлення і розгладження зморшок.

Яких результатів дозволяє досягти застосування препарату Evolution Skin Tightening

Препарат Evolution Skin Tightening від компанії OnCosmetics є ключовим компонентом багатьох комплексних анти-ейджінгових програм, оскільки забезпечує хороший омолоджуючий ефект, що зберігається тривалий час.

Loadposition oncosmetics

Завдяки застосуванню препарату значно зміцнюється тургор шкіри, розвивається капілярна мережа, підвищується еластичність і пружність, розгладжуються зморшки. Препарат часто призначають після контурної пластики і агресивних пілінгів, оскільки його компоненти сприяють швидкому загоєнню шкіри.

Препарат Evolution Skin Tightening дозволяє ефективно боротися зі старінням шкіри, надаючи їй молоду пружність і здорове сяйво.