Жовті кола під очима - це не просто ознака втоми

Шкіра в зоні навколо очей відрізняється особливою чутливістю, вона тут же реагує на будь-які подразники як зовнішні, так і внутрішні.

Жовті кола під очима можуть з'являтися по ряду причин і часто такий недолік - сигнал про порушення в організмі, лише після усунення яких можливо позбутися від цієї проблеми. Дізнайтеся в статті, при яких захворюваннях виникають жовті кола під очима.

Чому з'являються жовті кола під очима

Жовті кола під очима з'являються внаслідок збою нормального функціонування організму. Серед причин появи такої проблеми:

  • куріння, вживання спиртних напоїв, стрес;
  • захворювання жовчного міхура і печінки;
  • недолік сну, постійна втома;
  • збій в роботі кровоносної системи;
  • дефіцит кисню в організмі.

надлишок каротину в організмі (надмірне споживання овочів і фруктів жовтого кольору).

Жовті кола представляють собою симптом захворювання. Це може свідчити про хвороби печінки і жовчного міхура, проблеми в роботі травної системи. Особливо такий зовнішня ознака не варто ігнорувати, якщо крім нього є також біль у животі, висока температура, постійна втома, нудота або блювота.

Негайно зверніться за допомогою до лікаря, якщо ці симптоми присутні, адже в іншому випадку Ви можете упустити момент початку хвороби, коли вилікувати її набагато легше.

Дізнайтесь більше: Шкірні прояви високого холестерину

Жовто-зелені кола під очима вказують на ту ж проблему, що і жовті кола під очима. Однак у жовто-зелених кіл під очима є одна особливість - вони можуть проявлятися через носіння окулярів. Спробуйте на деякий час відмовитися від цього аксесуара і якщо кола залишаться на місці - зверніться до лікаря.

При порушенні кровообігу можуть з'являтися жовто-коричневі кола під очима. Коли печінка не здатна проводити очищення крові від шлаків і токсинів, кров накопичується в чутливих ділянках, таких як шкіра навколо очей.

При прояві цих вад слід звернутися за допомогою до гастроентеролога, щоб перевірити стан внутрішніх органів і зробити УЗД.

Як усунути жовті кола під очима

Так як жовті кола під очима в основному є симптомом певного захворювання, призначити відповідне лікування може лише кваліфікований фахівець. В основному виписуються медикаменти, які здатні підтримувати і відновлювати печінку, жовчний міхур, а також зміцнювати організм.

Щоб позбутися кіл під очима, потрібно повністю слідувати рецептом, виписаним лікарем. Після того, як головна проблема буде усунена, намагайтеся більше не перевантажувати травну систему.

З метою профілактики появи жовтих кіл під очима слід вжити ряд дій, які призведуть до їх зменшення або повного зникнення. Саме неефективне - це бездіяльність! Отже, звернемо увагу на шість прочитайте дій, які дадуть швидкий результат.

Шість кроків від жовтих кіл під очима

1. спати не менше 8 годин на добу;

2. пити багато води;

3. в теплу пору року наносити під очі сонцезахисний крем;

4. дотримуватися правильне харчування;

Поганий і гарний холестерин. Як вони впливають на наш організм?

5. відмовитися від вживання спиртних напоїв і куріння;

6. займатися спортом.

Назавжди позбутися від жовтих кіл під очима цілком реально - найчастіше для цього досить усунути внутрішній осередок захворювання.

А якщо Ви здорові, поробуйте гімнастику для очей, яка не тільки позбавить вас від жовтих кіл під очима, а й додасть хорошого настрою.