Жінка його мрії хто вона

Навіть найсучасніша і розкріпачена дівчина в глибині душі мріє про красивих гармонійних відносинах, в яких вона зможе стати ідеальною супутницею для свого обранця, бути для свого коханого не просто єдиною, але абсолютною досконалістю, втіленням його мрій і бажань. Намагаючись максимально наблизитися до ідеалу, багато хто з нас не шкодують сил, часу і коштів, проте мета від цього не стає ближче. Яка ж вона, жінка його мрії? Що ж ми робимо не так? Які якості перетворюють звичайну «сіру мишку» в жінку, з якою хочуть бути? Разом з постараємося дати відповідь на це непросте питання.

Жінка його мрії: не варто намагатися змінити вашого чоловіка

Це здається абсолютно очевидним, однак безліч поколінь дівчат із завзятістю, гідною кращого застосування, повторюють фатальну помилку, сподіваючись перевиховати свого обранця. Жінка, поруч з якою чоловікові по-справжньому комфортно, приймає і любить його таким, яким він є, з усіма його перевагами і недоліками, сприймаючи його як гармонійну цілісну особистість. Вона щиро захоплюється його талантами і радіє його успіхам, проте не менш щиро співпереживає і підтримує в разі невдачі. Жінка його мрії не прагне переробити свого чоловіка у відповідності зі своїми уявленнями, це взагалі не її стиль.

Жінка його мрії: домогосподарка або крутий профі

Отже, жінка, якій вдається без видимих ​​зусиль утримувати поруч з собою свого обранця - це, перш за все, мудрість і такт, вміння, якщо потрібно, промовчати або підбадьорити, розділити і радість, і проблеми. Однак це зовсім не означає, що у неї немає свого життя і своєї сфери інтересів. Жінка його мрії може досягти значних успіхів у своїй професійній діяльності, проте вона ніколи не буде змагатися з чоловіком, хизуючись своїми досягненнями. Так вже влаштований цей світ, що жінці для самореалізації зовсім не обов'язково бути крутим профі, цілком достатньо бути надійним тилом для своїх близьких. І саме це в першу чергу сподівається і мріє побачити кожен чоловік в своїй обраниці.

Жінка його мрії: в повній гармонії з навколишнім світом

Можливо, ви звертали увагу, як важко перебувати поруч з людиною, яка постійно чимось незадоволений? Уміння адекватно (а, якщо потрібно, то з і гумором) сприймати всі життєві негаразди - неймовірно цінна якість. Справжня жінка його мрії не стане згортати гори і влаштовувати революції, вона просто зуміє ідеально скористатися обставинами, пристосуватися до них найкращим чином. Можливо, ви знаходите, що це занадто просто? Однак насправді для того, щоб реалізувати таку позицію, потрібна чимала сила духу і мужність, адже життя іноді підносить досить суворі сюрпризи, змушуючи багато втрачати і починати спочатку.

Жінка-мрія може здатися навіть злегка легковажною, адже вона, намагаючись витягувати належні уроки зі своїх і чужих помилок, вміє не заглиблюватися в переживання про те, що вже не можна змінити. Слід зауважити, що саме така позиція жінки забезпечує чоловікові максимум можливостей для реалізації свого потенціалу.

Жінка його мрії вміє слухати і хвалити

Уміння слухати - одне з найцінніших якостей справжньої жінки. Далеко не всі досконало володіють цим навиком. Чоловікові буває життєво необхідно виговоритися і бути почутим. А ось терпляче і добровільно вислуховувати абсолютно не цікаву і не потрібну йому інформацію погодиться далеко не кожен представник сильної статі. На жаль, світ не настільки справедливий, як нам би цього хотілося. Однак якщо ви прагнете наблизитися до еталонному зразку - «жінка його мрії», варто твердо запам'ятати: набагато комфортніше чоловіки відчувають себе в суспільстві мовчазно-захопленої жінки, яка більше слухає, заохочуючи співрозмовника до розмови, що говорить сама. В цьому відношенні чоловіка до самих похилого віку залишаються трохи дітьми, вони завжди мають потребу в схваленні і підтримці, будь-якого з них життєво необхідно захоплення їх неперевершеними талантами.

Жінка його мрії: вітається спокійний і стриманий характер

Зрозуміло, обговорюючи жіночі якості, які особливо цінує протилежну стать, ми говоримо про найбільш поширених перевагах. Насправді, кожен чоловік створює в своєму поданні свій власний ідеал, який зовсім не зобов'язаний відповідати нікому загальному еталонному зразку. В найбільшій мірі це стосується особливостей темпераменту. Психологи стверджують, що особливим успіхом у сильної статі користуються спокійні, врівноважені натури, але це скоріше певна узагальнена модель. У реальному житті жінка його мрії нерідко виявляється і вельми темпераментної особливої.

Справа, скоріше, не в темпераменті, а у відсутності агресії в поведінці жінки. Чоловіки дійсно поважають впевнених в собі жінок, проте уникають суспільства тих, хто домагається свого, діючи суто чоловічими методами.

Жінка його мрії: сексуальна, але не агресивна

Говорячи про жінку, яку мріє бачити поруч із собою більшість представників сильної статі, ми не згадали поки про її сексуальності.
Психологи вважають, що жінка його мрії вміє отримати і принести задоволення своєму партнеру, проте завжди з розумінням поставиться до ситуації, коли чоловік дуже втомився або його голова, як і раніше зайнята якимись проблемами. Вона не стане агресивно вимагати виконання подружнього обов'язку, проте вміє бути дуже спокусливою.

Важливо розуміти, що всі перераховані вище якості та здібності далеко не завжди можна розвинути. Жінка його мрії поводиться цілком природно, їй не потрібно переробляти себе, перекроювати свій характер і звички.

У наших міркуваннях про ідеальну супутниці, яку чоловік буде готовий любити все життя, ми навмисно не зачіпали тему зовнішніх даних або вміння вести господарство. Жінка-мрія не може не бути красивою, тому саме такий сприймає її чоловік. В його очах вона завжди буде казковою красунею, скільки б років не пройшло, щоб не сталося в житті. Зрозуміло, жінка його мрії повинна бути доглянутою і мати певні навички ведення домашнього господарств, які легко освоїти, якщо не сприймати домашні обов'язки не як довічну каторгу, а як просту і природну можливість висловити свою любов, створюючи для нього комфорт і затишок.
Звичайно ж, ми привели лише якийсь узагальнений образ жінки, яка є втіленням мрії для багатьох чоловіків.

Читайте також: Подружня зрада: коли тривога не помилкова