Жіноча еякуляція струменевий оргазм або неприємна несподіванка

Оргазм чоловіка супроводжується викидом сперми. Про це фіналі статевого акту знає напевно кожен. Але, виявляється, існує ще й жіноча еякуляція сквірт, тобто виділення особливої ​​рідини при кульмінації сексуального збудження. Це явище викликає величезний інтерес як серед представниць прекрасної статі, так і серед сексологів. Адже спостерігається воно вчасно не кожного статевого акту. За статистикою, з 10 жінок тільки у 2-4 з них на піку сексуального збудження вивергається рідина. Багато хто вважає, що це сеча. Але яка справжня природа сквірта? Чим він відрізняється від чоловічої сперми? Що робити, якщо це сталося перед очима партнера? На всі ці животрепетні питання відповість .

Що таке жіноча еякуляція і чим вона відрізняється від чоловічої

З'ясовано, що при оргазмі деякі дівчата стикаються з викидом якоїсь рідини. Її кількість може бути як кілька крапель, так і 60 мл. Таке явище виникає не регулярно. Воно може заявити про себе раз в житті, а може і зовсім не відбутися. Але справжня природа сквірта до кінця так і не вивчена. З одного боку таке явище не передбачено репродуктивними функціями жінки, з іншого - еякулянт не є мастилом. Що ж це насправді?

Давайте з Вами розглянемо кілька наступних наукових припущень:
• Наявність залоз Скина. Сексологи, які займаються вивченням природи жінки і проводять ряд досліджень по жіночій еякуляції, висунули одну дуже цікаву гіпотезу. Вони вважають, що рідина утворюється з залоз Скина - органу, який є у жінок. Його особливість полягає в тому, що він виконує ті ж функції, як і простата чоловіка. Тому і сквірт нагадує чоловічу сперму. Тут також є фосфорна кислота. Різниця лише в тому, що в виділяється секреті жінки немає сперматозоїдів. На питання, чому сквірт виявляється не у кожної представниці прекрасної статі, вчені відповіли, що у незначній половини жінок залози Скина скорочені, а у деяких вони і зовсім відсутні.

Підписуйтесь на нас в Instagram.

Щоб довести свою гіпотезу, фахівці провели дослідження, де в зразках жіночого еякулянта вони виявили простат-специфічний антиген (ПСА). Ця речовина є виключно в секреті чоловічий передміхурової залози. Але противники цього припущення твердять про те, що в залозах Скина накопичується лише кілька крапель рідини. Але ж під час оргазму виділяється значно більше еякулянта.
• Вагінальні виділення. Інша група вчених привела свою гіпотезу щодо сквірта. Вони вважають, що сильне скорочення м'язів піхви призводить до виштовхування певної кількості виділень. Але і ця гіпотеза виявилася спростованою. Адже, як і в першому випадку, кількість еякулянта значно більше, ніж кількість виділень із сечовивідного каналу.
• Нетримання сечі. За словами багатьох сексологів, жіноча еякуляція - це сеча, що вистрілює з сечовипускального каналу. Це відбувається через те, що при оргазмі його сфінктер розслаблюється. Таку теорію фахівці підтверджують тим, що коли жінка перебуває на піку сексуального збудження, вона відчуває позиви до сечовипускання. Але і це припущення не виправдалася, так як багато дівчат виявляли той факт, що виділяється рідина зовсім не схожа на сечу за кольором і консистенції.

Жіночий еякулянт є щільним і тягучим. Він не має кольору і запаху, а на одязі і простирадла після висихання не залишає після себе жовтих плям, як це зазвичай відбувається з сечею. А що стосується складу, тут немає креатину і сечовини, які є в урине.

Якщо жіноча еякуляція не є виділеннями з залоз Скина, вагінальної рідиною і навіть не сечею, що ж це насправді? Відповісти на це питання складно, оскільки він недостатньо вивчений. Пояснюється це тим, що не кожна дівчина може сміливо говорити на цю тему. Але ж для з'ясування справжньої природи цього явища необхідно крім з'ясування відчуттів, яка вона відчуває при оргазмі, взяти зразок еякулянта відразу ж після статевого акту і ретельно обстежити його.

Виходячи з усього цього, можна тільки лише сказати, що сквірт - це рідина зовсім іншої природи. Вона виділяється тільки під час сексу. Ніяк інакше. Якщо у чоловіка сперма «вистрілює» вже після кількох хвилин стимуляції пеніса, то жінці необхідно трохи більше часу, щоб відчути оргазм. Сплески рідини можуть трапитися, як при вагінальному сексі, так і під час кліторною стимуляції.

Які чинники провокують появу жіночої еякуляції

Чим же спровоковано поява специфічних виділень з піхви? Першою причиною є сам оргазм. Також існують і інші чинники, що сприяють виникненню сквірта:
• сильно розвинене статевий потяг;
• висока збудженість і розкутість жінки;
• відмінно розвинена вагінальна мускулатура;
• об'єм сечі в міхурі і кількість рідини в організмі;

Багато фахівців вважають, що відчути еякуляцію можна також після виношування і народження дитини.

• час дії і якість стимуляції;
• досвідчений партнер.

Як вести себе, якщо таке сталося перед партнером

Багато жінок відчувають незручність, коли під час самого піку збудження виділяється сквірт, особливо якщо відбувається це вперше. Але бентежитися в цьому випадку не варто, адже це абсолютно нормальне природне явище. Деякі чоловіки можуть подумати, що це сеча і виявляють своє невдоволення. В цьому випадку необхідно розповісти своєму партнеру, що це не сеча, а особлива рідина, яка свідчить про те, що отриманий оргазм. Після цієї розмови чоловік напевно відчує себе справжнім альфа-самцем.
Жіноча еякуляція - явище, яке дає про себе знати під час оргазму. Воно свідчить про те, що чоловік доставив жінці справжнє задоволення.