Як грамотно підібрати препарати для биоревитализации з урахуванням типу старіння шкіри

Біоревіталізація зарекомендувала себе як успішний метод безоперационной корекції ознак старіння шкіри, оскільки внутрішньошкірне введення очищеної гіалуронової кислоти дозволяє заповнити її дефіцит і значно поліпшити якість шкіри. Найкращого ефекту биоревитализации можна досягти, проводячи процедуру з урахуванням типу старіння обличчя і використовуючи препарати, здатні простимулювати регенеративні процеси в шкірі. На думку, з цією місією відмінно справляються ін'єкційні препарати медичного призначення від ABG Lab - Meso-Wharton P199 ™, Meso-Xanthin F199 ™, MesoEye ™ C71, MESOSCULPT ™ C71 .

Суть биоревитализации і її важливість для різних типів старіння шкіри

Внутрішньошкірне введення препаратів з гіалуроновою кислотою не тільки заповнює її дефіцит, а й стимулює синтез компонентів позаклітинного матриксу. У шкірі гіалуронова кислота Біодеградуючі і бере участь в обмінних процесах, відновлює водний баланс, покращує міжклітинний взаємодія, активує всі процеси в клітинах шкіри, стимулює неоколлагеногенез.

В першу чергу в процесі биоревитализации припиняються вікові зміни в шкірі, можуть розгладжуватися дрібні зморшки. Шкіра виглядає більш молодою, доглянутою і добре зволоженою.

Процедури біоревіталізації для уповільнення вікових змін показані при будь-якому морфотип старіння шкіри. Однак при їх проведенні треба враховувати особливості кожного типу: витончення або сухість шкіри, вираженість і обсяг підшкірної жирової клітковини, наявність ознак порушення мікроциркуляції, схильність до пігментації і запальним процесам, глибину залягання зморшок, їх локалізацію та інші чинники.

Характеристика типів старіння і особливості проведення биоревитализации

За основу класифікації морфотипов старіння шкіри обличчя взята система, запропонована в 1970-і роки І.І. Кольгуненко. Вона дає можливість підібрати комплексну індивідуальну програму корекції вікових змін, яка дасть швидкий і довгостроковий результат.
• Втомлений морфотип. Характерний для жінок, які не схильні до повноти, з овальної або ромбовидної формою обличчя. Шкіра нормальна або схильна до сухості. Помірно розвинена підшкірна жирова клітковина, помірний птоз нижньої третини особи. Тургор шкіри і м'язовий тонус знижені. Рекомендується биоревитализация, спрямована на стимуляцію вироблення компонентів міжклітинної матриксу, здатна зволожити і надати ліфтинг ефект, застосування препаратів впливають на стан мікроциркуляторного русла, особливо в периорбитальной області, для запобігання утворення грижового мішків.
• Дробнозморшкуваті морфотип. Характерний для людей з астенічним статурою. В молодості обличчя зазвичай має овальну форму, з віком може ставати прямокутним. Шкіра тонка, часто суха і чутлива, зі слабо вираженою підшкірно-жирової клітковиною. Відзначається велика кількість зморшок (дрібних і великих), невеликий птоз нижньої третини обличчя і зони навколо очей, часто зустрічається порушення пігментації. Показана биоревитализация, введення препаратів з регенерирующими, стимулюючими властивостями, факторами росту, спрямованими на відновлення тонусу і еластичності шкіри.
• Деформаційний морфотип. Виявляється у жінок зі схильністю до повноти. Характерні виражена в'ялість нижньої третини особи надлишковий підшкірно-жировий шар, що провокує деформацію контурів. Шкіра щільна і пориста, схильна до розвитку запальних висипань, до почервоніння і появи телеангіоектазій, пігментації бувають рідко. Таким пацієнтам рекомендовано проводити процедури біоревіталізації із застосуванням препаратів з протизапальною дією, що регулюють жирність шкіри і звужують пори.

Крім того, хороший результат дають препарати зменшують обсяг поверхневих жирових пакетів особи і препаратів з лімфодренажний ефектом. Особливу увагу бажано приділити периорбитальной області, відновлюючи роботу судин мікроциркуляторного русла, знімати набряклість і профілактувати розвиток грижових мішків. Процедури біоревіталізації корисно поєднувати з лімфодренажним масажем і введенням липолитических коктейлів в зону другого підборіддя.
• Мускульний морфотип. Характерні генетично обумовлене мала кількість підшкірної жирової клітковини, добре розвинені мімічні м'язи. Шкіра до старості залишається гладкою, овал обличчя не деформується. Для цього морфотіпа характерно порушення пігментації, виражені носогубні складки і зморшки маріонетки. Процедури біоревіталізації корисно поєднувати з мезотерапевтіческіе введенням активних регенерують, що стимулюють і осветляющих коктейлів, також процедури з введенням ботулінічного нейропротеіна.

З урахуванням морфотіпа старіння хорошого коригуючого результату можна досягти поєднанням негативної та позитивної стимуляції, з використанням біревіталізірующіх процедур з індивідуальним підбором препаратів кожного пацієнта, апаратних методик впливу, пілінгів і Догляду процедур. Такого ж індивідуального підходу вимагає вибір препаратів медичного призначення від ABG Lab, представлених Емет ™, в складі яких є інгредієнти, які здатні натиснути бажаний ефект з урахуванням морфотипов старіння.

Особливості лінійки препаратів ABG Lab і їх вибір за типом старіння шкіри

Розробка американською лабораторією ABG Lab препаратів для біорепараціі Meso-Wharton P199 ™ і Meso-Xanthin F199 ™ стала справжнім проривом в омолодження шкіри, новим щаблем биоревитализации.

Біорепарація передбачає не просто введення гіалуронової кислоти. У цих препаратах містяться і інші активні компоненти з унікальним дією.

Meso-Wharton P199 ™ (Мезовартон) - єдиний антивікової препарат, який не маскує ознаки старіння і не активує розподіл фібробластів, він пробуджує власні ресурси, активує власні стовбурні клітини шкіри, в результаті чого народжуються нові здорові молоді клітини шкіри - фібробласти і кератиноцити. Основна діюча речовина - синтетичний аналог ембріонального пептиду Wharton Jelly Peptide Р199. Він надає науково доведене цілеспрямований вплив на стовбурові клітини шкіри. Показання для застосування: вік 35+, зниження тонусу, еластичності і пружності шкіри, вікова пігментація, птоз, зморшки, складки. Показаний пацієнтам з втомленим і Дробнозморшкуваті морфотипами старіння.

Meso-Xanthin F199 ™ (Мезоксантін) - ін'єкційний препарат для ексклюзивної детоксикації клітин шкіри на епігенетичні рівні, яка стає можливою завдяки активному компоненту - каротиноїди Fucoxanthin F199. Препарат захищає і стабілізує структуру ДНК клітин шкіри від пошкоджень ендогенними і екзогенними факторами, оптимізує відновні процеси, захищає шкіру від негативного впливу навколишнього середовища і безпечно «очищає» її зсередини. При цьому має виражений протівовостпалітельний ефект і зменшує жирність шкіри і вираженість пір. Таким чином, пацієнт отримує ідеальний колір і якість шкіри без запалень і акне. Підходить пацієнтам після 18 років і старше, комплексно вирішує дерматологічні і косметологічні проблеми. Рекомендований для будь-якого морфотіпа старіння при наявності жирності шкіри в Т-зоні, розширених порах, акне 1-2 ступеня, пацієнтам з розацеа або перед інсоляцією.

MesoEye ™ C71 є ін'єкційним препаратом, ефективно усуває естетичні проблеми в периорбитальной області, за рахунок селективного терапевтичного впливу на мікрогемоциркуляцію. Омолоджуючий ефект від введення MESOEYE ™ С71 досягається за рахунок стимуляції лімфовідтоку в зоні навколо очей, зміцнення стінок капілярів артеріол, зменшуючи їх спазмування. Препарат підвищує тонус дрібних вен, усуваючи синюшність і набряклість зони навколо очей, якісно зволожує і підвищує тонус шкіри, також сприяє профілактиці формування періорбітальних грижових мішків. Показаний пацієнтам з будь-яким морфотипом старіння.
MESOSCULPT ™ C71. Унікальність дії Mesosculpt ™ C71 в тому, є єдиним на ринку ліпомодіфікатором, створення з урахуванням всіх механізмів регуляції життєдіяльності адипоцити і зменшує обсяг поверхневих жирових пакетів без руйнування клітин. Компоненти LipoBlock XP2 і Hexapeptide 17 пригнічують адіпогенез, тобто диференціювання жирових клітин, як наслідок - зниження їх кількості, пригнічує липогенез, тобто акумуляцію жирів в уже існуючих клітках і сприяє зменшенню захоплення жирних кислот з їжі, перешкоджаючи накопиченню ліпідів в ліпідної краплі адипоцити. Крім того мають стимулюючий вплив на циркуляції крові і лімфи, усуваючи застійні явища в місцях скупчення жирових відкладень на обличчі. Препарат рекомендований пацієнтам з деформаційних морфотипом старіння.
Індивідуальний підбір процедур біоревіталізації препаратами Meso-Wharton P199 ™, Meso-Xanthin F199 ™, MesoEye ™ C71, MESOSCULPT ™ C71 від Емет ™ з урахуванням морфотипов старіння дозволяє не тільки успішно скорегувати вікові зміни, але і значно поліпшити якість шкіри, порадувати пацієнта її молодим здоровим сяйвом.