Позитивна і негативна стимуляція шкіри в чому ефект комбінації

Якісний результат відновлення структури шкіри досягається комбінацією різних косметологічних методик. Особливо результативно діє комбінування позитивної і негативної стимуляції шкіри. Негативна полягає в тому, щоб зруйнувати певні шкірні структури або придушити будь-які або процеси в ній, прибрати старі клітини, зруйнувати продукти їх життєдіяльності (колаген, еластин і гіалуронову кислоту) за допомогою апаратних процедур. А позитивна здійснюється в основному ін'єкційним шляхом, і її завдання полягає в активації процесів в шкірі без руйнування, запуск продукції нових молодих клітин шкіри. зазначає, що в результаті ін'єкційних процедур з препаратами, представленими Емет ™ позитивна стимуляція стовбурових клітин шкіри дає прекрасний ефект регенерації.

Суть комбінації позитивної і негативної стимуляції шкіри

Комбінація позитивної і негативної стимуляції шкіри покликана вирішувати одночасно два завдання. Одна з них полягає в пошкодженні тканин шкіри, що активує репаративні процеси в шкірі шляхом нанесення прогнозованого пошкодження. Метою даного впливу є переклад репаративного загоєння в фізіологічну регенерацію, з формуванням повноцінних структур шкіри, придушенні старих клітин, які заважають розвиватися більш молодим, які є поруч, клітинам шкіри. Інша полягає в запуску синтезу молодих клітин, що володіють потенціалом регенерації шкіри.

Технології так званої негативної стимуляції - це різні види апаратних методик (лазерні, ультразвукові), серединні пілінги. Позитивна стимуляція проводиться наступним етапом. Для цього підбираються ін'єкційні препарати, які мають такі властивості:
• надають біоревіталізірующее дію;
• мають властивості захисту клітин від ушкоджують екзогенних і ендогенних факторів;
• регулюють меланогенез;
• стимулюють синтез нового колагену і еластину, гіалуронової кислоти.

Для максимально успішного відновлення структури шкіри проводиться її позитивна стимуляція препаратами від Емет ™. Вони містять особливі запатентовані біоактивні компоненти, які здатні цілеспрямовано впливати на власні стовбурові клітини шкіри, сприяючи активізації поновлення клітинного пулу фібробластів і кератиноцитів.

Поєднуючи негативну стимуляцію шкіри пилингами, апаратними процедурами з позитивної стимуляцією стовбурових клітин, можна домогтися народження якісно нової шкіри з відновленої структурою, оновленими функціями, підвищеним потенціалом до самооновлення.

Можливості ін'єкційних препаратів в комплексі позитивної і негативної стимуляції

Ін'єкційний препарат медичного призначення Meso-Wharton P199 ™ від Емет ™ на сьогоднішній день вважається єдиним засобом, яке здатне простимулювати позитивну фізіологічну реакцію шкіри. Після того як в результаті негативної стимуляції шкіри лазерними процедурами запускається її репаративная регенерація, ін'єкції Meso-Wharton P199 ™ безпосередньо переводять її в позитивну - фізіологічну регенерацію.

Стимуляція фізіологічної регенерації стає можливою завдяки активності унікального запатентованого пептиду Wharton Jelly Peptide Р199 ™.

Біоактивні пептид впливає на тканеспеціфіческіе стовбурові клітини епідермісу і дерми, які стимулюють народження нових клітин шкіри - молодих кератиноцитів і фібробластів. Вони починають синтезувати гіалуронову кислоту, колаген та еластин. Пацієнт отримує оновлену молоду шкіру, причому виражений ефект омолодження зберігається на довгий час.

Гарантувати якісний результат комбінації негативної апаратної стимуляції з позитивним впливом ін'єкційного препарату Meso-Wharton P199 ™ можна за таких показаннях:
• прояви гравітаційного птозу;
• втрата тонусу і еластичності, прояв в'ялості і морщинистости;
• ознаки вікового старіння шкіри;
• зневоднення шкіри.

Препарат Meso-Wharton P199 ™ - єдиний з тих, хто доведено стимулює власні епідермальні і дермальні стовбурові клітини, в результаті чого відбувається народження нових клітин, запускає фізіологічну регенерацію шкіри. Це дає право називати його застосування досконалої позитивної стимулюючої процедурою в косметології.

Поєднання ефективного «мінуса» апаратних і пілінгових методик з досконалістю «плюса» ін'єкційного введення препарату Meso-Wharton P199 ™ від Емет ™ дає приголомшливий ефект швидкого і якісного народження молодої підтягнутою шкіри.