Зубний біль? Є засіб!

Як не болісна зубний біль, можливості негайно звернутися до лікаря може не виявитися. На цей випадок корисно знати, що в одному з кухонних шафок обов'язково знайдеться, що нехай і не вилікує зуб, але вже точно полегшить долю хворого.

У багатьох будинках завжди є шавлія, який заварюють і теплим відваром полощуть рот, намагаючись якомога довше тримати відвар на хворій ділянці ясен. Остиглий в роті відвар потрібно міняти. Проробляти це доводиться часто: від 3 до 5 разів протягом півгодини або чверті години, після чого біль стихає.

Є й менш енерговитратний спосіб втихомирити біль. Потрібно взяти шматочок свинячого сала. Якщо воно солоне, то сіль необхідно прибрати. Цей скибочку кладеться на хворе місце, між яснами і щокою. Тримати скибочку в роті слід хвилин 15-20. За цей час біль зазвичай вщухає, після чого сало можна виплюнути, а при бажанні і з'їсти.

Другий спосіб позбавлення від зубних мук ще більш нетривіальний. Полягає він у тому, щоб у вухо - з того боку, де болить зуб, - вставити корінець подорожника і тримати його там до зникнення болю. Якщо вірити людям, випробував цей метод, біль проходить вже через півгодини, максимум - через годину.

І зовсім оригінальне народне засіб від зубного болю. У Сибіру, ​​біля міста Благовєщенська, є багато сіл, населених сектантами-молоканами. У всіх цих молоканскіх селах зубний біль лікують досить дивним способом. Перш за все, зап'ясті руки з внутрішньої сторони натирають часником. Далі, дрібно накришивши часник, прив'язують його до пульсу, дуже туго забинтувати руку, щоб часник щільніше прилягав до зап'ястя руки і особливо до пульсу. Коли зубний біль відчувається на правій стороні, то часник прив'язують до пульсу лівої руки, і навпаки.

Є на світі скептики, які не вірять в чудеса, а ось молокани міцно, щиро вірять в чудеса і ... виліковуються силою віри. Примітка. Перед накладенням часнику треба закрити зап'ястя руки ганчіркою.