На що здатний ботулотоксин унікальні можливості застосування препарату Ботокс®

У більшості людей ботулінотерапія асоціюється з естетичної медициною, і, зокрема, з корекції мімічних зморшок. Дійсно, ця процедура є однією з найпопулярніших і затребуваних в практиці фахівців естетичної медицини, проте далеко не всі знають, що препарат Ботокс® знайшов широке застосування і в інших медичних галузях, де з його допомогою виконується лікування різних патологічних процесів. Саме про те, на що ж ще здатний ботулотоксин, читайте на в цій статті.
Матеріал написаний за рекомендаціями лікаря дерматовенеролога, дитячого невролога Катерини Авраменко.

Ін'єкції Ботокса® можуть застосовуватися для лікування патологічних станів

За рахунок унікальних властивостей ботулінічного токсину, процедура ботулінотерапіі широко застосовується відразу в декількох медичних галузях. Особливо широко фахівці використовують добре відомий, безпечний і ефективний препарат Ботокс® від компанії Аллерган.

За допомогою ін'єкцій Ботокса® лікарям вдається не тільки виконувати корекцію мімічних зморшок, але також займатися лікуванням гіпергідрозу, хронічної мігрені і гіперактивного сечового міхура. Ботулінічний токсин здатний тимчасово блокувати активність м'язів, за рахунок чого і реалізуються його унікальні ефекти.

Застосування препарату Ботокс:
• можливості застосування препарату Ботокс® в естетичній медицині;
• застосування препарату Ботокс® для лікування гіпергідрозу;
• можливості застосування препарату Ботокс® в неврології та урології.

Можливості застосування препарату Ботокс® в естетичній медицині

Ботулінотерапія широко застосовується в естетичній медицині. Саме препарат Ботокс® від компанії Аллерган давно зарекомендував себе на ринку як один з найбільш безпечних та ефективних препаратів. З його допомогою фахівець може тимчасово заблокувати активність мімічних м'язів обличчя, таким чином, усуваючи їх спазм і коригуючи мімічні зморшки. Пацієнтів особливо турбують міжбровні зморшки і зморшки в куточках очей, так звані «гусячі лапки», які можуть виникати вже в досить ранньому віці. Ін'єкції препарату Ботокс® допомагають ефективно вирішити цю естетичну проблему. Ефект корекції зберігається, в середньому, протягом 3-4 місяців після проведення процедури.

Застосування препарату Ботокс® для лікування гіпергідрозу

Ще одна проблема, яку також можна віднести до естетичних - це гіпергідроз. Поширене захворювання, яке супроводжується підвищеною пітливістю, також усувається після ін'єкцій ботулотоксину. Введення препарату Ботокс® виконується в різні точки пахвовій западини, в зоні її максимального потовиділення. Вже протягом першого тижня після проведення процедури пацієнти відзначають стійке зниження потовиділення і, як результат, значне поліпшення якості свого життя. Ефект після проведення цієї процедури може зберігатися від 7,5 місяців до року.

Можливості застосування препарату Ботокс® в неврології та урології

Ботокс® також знайшов застосування в таких серйозних областях медицини, як урологія і неврологія. В урології ін'єкції препарату можуть виконуватися з метою лікування ідіопатичної гіперактивності сечового міхура, а саме при нетриманні сечі, ургентному сечовипусканні або підвищену частоту сечовипускань. Протягом двох тижнів після процедури спостерігається стійке поліпшення стану пацієнта, при цьому терапевтичний ефект зберігається до півроку. Ботокс® також застосовується в неврології для лікування хронічної мігрені. Доведено, що ін'єкції препарату в шкіру волосистої частини голови дозволяють полегшити симптоми пацієнта на 3-4 місяці, після чого процедуру можна повторити.

Препарат Ботокс® за рахунок своїх унікальних властивостей знайшов широке застосування в різних областях медицини.

Саме тому, доктора різних медичних спеціальностей впроваджують його застосування в свою практику. дякує Вам за увагу.