Особливості роботи з якістю шкіри як отримати найкращий результат

Естетична медицина, як одне з найбільш затребуваних медичних напрямків сьогодні, характеризується інтенсивним розвитком. Щороку в цій сфері з'являються дивовижні новинки, революційні розробки та цікаві напрямки. На сьогоднішній день дуже популярними і затребуваними є процедури, які передбачають роботу з якістю шкіри. Вони оптимально підходять для пацієнтів будь-якого віку, і дозволяють домогтися виражених результатів. Чому працювати з якістю шкіри так важливо, і які препарати необхідно застосовувати для цих цілей - читайте на в цій статті.

Матеріал написаний за рекомендаціями лікаря-дерматолога, косметолога Ірини Оборотова.

Особливості вибору препарату для роботи з якістю шкіри

Робота з якістю шкіри має на увазі, перш за все, поліпшення її стану.

Сьогодні досить легко можна виправити естетичні недоліки і вікові зміни, однак погана якість шкіри здатне зіпсувати навіть саму висококласну роботу фахівця.

Саме тому так важливо, перш за все, домогтися вираженого результату поліпшення якості шкіри, і тільки після цього, при необхідності, проводити інші естетичні процедури. Оптимальним варіантом для поліпшення якості шкіри є ін'єкції препаратів на основі гіалуронової кислоти, таких, як препарат Juvederm® Volite від компанії «Аллерган».
Робота з якістю шкіри:
• як з віком змінюється якість шкіри: ознаки погіршення;
• яким повинен бути препарат для поліпшення якості шкіри;
• що може препарат Juvederm® Volite при роботі з якістю шкіри.

Як з віком змінюється якість шкіри: ознаки погіршення

Перші вікові зміни починають з'являтися на шкірі вже після 25 років. Молоді дівчата починають помічати появу перших мімічних зморшок в куточках очей, на лобі і в області міжбрів'я, які з роками стають більш вираженими. Поступово змінюється і якість шкіри: вона стає тьмяною, втрачає своє природне сяйво, знижується тонус шкіри, змінюється овал обличчя, з'являються пігментні плями і інші ознаки старіння шкіри. Якщо не почати працювати з якістю шкіри в молодому віці, ще до появи перших ознак її старіння - з кожним роком стан шкіри буде ставати все гірше, і усунути вікові зміни буде набагато складніше.

Яким повинен бути препарат для поліпшення якості шкіри

Як відомо, ключовим етапом догляду за шкірою в будь-якому віці є зволоження. Сучасна естетична медицина дозволяє забезпечити шкірі необхідний рівень зволоженості за рахунок ін'єкційних методик, які доставляють активні компоненти препаратів безпосередньо в глибокі шари шкіри. Саме тому, хороший препарат для поліпшення якості шкіри повинен мати в своєму складі гіалуронову кислоту, яка має властивість притягувати і утримувати молекули води, насичуючи, таким чином, шкіру вологою. При цьому зволожена шкіра буквально миттєво набуває здорового вигляду, красивий колір і ніжне сяйво.

Що може препарат Juvederm® Volite при роботі з якістю шкіри

Саме для поліпшення якості шкіри одним з лідером на світових ринку естетичної медицини, компанією «Аллерган» був розроблений інноваційний препарат Juvederm® Volite. В його основі - так полюбився фахівцям технологія Vycross ™, яка має на увазі застосування гіалуронової кислоти низької молекулярної ваги. За рахунок цього препарат добре інтегрується в тканини і забезпечує природний результат корекції. Крім того, в складі препарату Juvederm® Volite є також лідокаїн, який робить процедуру безболісною і комфортною для пацієнта.

Ін'єкції препарату Juvederm® Volite оптимально підходять для молодих пацієнтів, а також для пацієнтів старшого віку, і дозволяють за все за одну процедуру домогтися вираженого і тривалого поліпшення якості шкіри.

А тільки зволожена і здорова шкіра мають дивну здатність сяяти. дякує Вам за увагу.