Лікарі розповіли, як уникнути імпотенції

Імпотенція - причина, по який відбувається величезна кількість розлучень. Через еректильної дисфункції чоловіки втрачають впевненість у собі, а особисте життя йде під укіс. Дослідники з'ясували, як уникнути появи даної проблеми і які ж головні причини розвитку імпотенції.

Вчених зацікавив зв'язок між атеросклерозом і еректильною дисфункцією. Для підтвердження своїх здогадок вони вирішили провести нове дослідження, яке відбувалося в Університеті Джонса Хопкінса. Були запрошені тисячі вісімсот шістьдесят-дві чоловіки, у яких не спостерігалися серцеві захворювання. Експерти звернули увагу на вік і етнічну приналежність випробовуваних, а також на наявність основних факторів ризику у вигляді цукрового діабету, куріння, високого рівня холестерину і ожиріння. Так, у чоловіків з ранньою стадією атеросклерозу, в артеріях у яких виявили холестеринові бляшки, було виявлено втрату еластичності артерій і артеріальну дисфункцію, а ризик розвитку еректильної дисфункції у них був підвищений на 53%. Таким чином, підтверджена пряма залежність розвитку еректильної дисфункції від атеросклерозу. 

Основними причинами розвитку імпотенції є судинні захворювання, причинами яких можуть виступати старіння, куріння, наявність цукрового діабету і гіпертонії. Крім того, імпотенція може проявитися як наслідок операцій на органах тазах, під час яких можуть бути пошкоджені кавернозні нерви. Розвиток атеросклерозу і еректильної дисфункції можна запобігти шляхом правильного харчування, занять спортом і відмови від куріння.