Ворог у волосся названа найнебезпечніша зачіска

Найпоширеніша і всіма улюблена зачіска - це кінський хвіст. Вона неймовірно зручна у виконанні і дуже практична в шкарпетці. Зачіска знайшла широке застосування: вона до місця як в повсякденному житті, так і в урочистій вечірньої обстановці.

Хвіст виглядає однаково ефектно і на довгих, і на коротких, підходить для прямих і кучерявих. Кінський хвіст носять як молоді, так і люди у віці, довговолосі хлопці і маленькі діти. Вибір даної зачіски і її виконання забере у Вас мінімум часу. Але поки модниці визначаються у виборі, який варіант зачіски їм до лиця і якими аксесуарами її прикрасити, американські дерматологи попереджають, що ця зачіска - одна з найшкідливіших для здоров'я волосся.

На думку лікарів, часте носіння кінського хвоста погано впливає на стан волосся, так як постійне туге затягування волосся в пучок порушує кровопостачання, що, в свою чергу, уповільнює ріст волосся, призводить до їх витончення і врешті-решт - облисіння. Другим ворогом волосся є коси. Самою ж здорової зачіскою виявилися розпущене волосся.

Експертна думка порталу

Не варто піддаватися паніці! Щоб уникнути сумних наслідків, носите кінський хвіст не частіше двох разів на тиждень. І не забувайте про правильний догляд! Зміцнити волосся в домашніх допоможе маска з оливковою олією.

джерело