Жіноча інтимна пластика відповіді на актуальні питання

Можливість сучасної естетичної медицини дозволять виконати корекцію практично будь-якої ділянки тіла. Для кожної жінки бажання зберегти красу і молодість свого тіла є природним, і пластичні хірурги допомагають в цьому. Жіноча інтимна пластика - це оперативні втручання, які спрямовані на корекцію різних дефектів жіночих зовнішніх статевих органів. Спеціально для читачів лікар вищої категорії, пластичний хірург Романюк Сергій Леонідович розповів про всі тонкощі інтимних операцій. В якому віці пацієнтки найчастіше звертаються до фахівця і яка анестезія застосовується для жіночої інтимної пластики - читайте на порталі зараз.

Сергій Леонідович, скажіть, які причини найчастіше призводять жінок до Вас на інтимну пластику?

У пластичної та естетичної хірургії до нас приходять ті жінки, які не задоволені своєю зовнішністю. Те ж саме стосується і жіночої інтимної пластики.

Як правило, жінки приходять з тим, що вони незадоволені зовнішнім виглядом своїх зовнішніх статевих органів.

Яка з естетичних операцій на жіночих полови органах є найбільш затребуваною?

Найбільш затребуваною операцією в розділі жіночої інтимної пластики є пластика малих статевих губ, яка на нашому термінологічну мову називається Лабіопластика. Незадоволеність жінок пояснюється подовженням або асиметрією малих статевих губ і необхідністю їх корекції, тобто зменшення.

Яка анестезія застосовується для жіночої інтимної пластики?

Залежно від обсягу методики, переваг пластичного хірурга, і, в якійсь мірі, від побажань пацієнта, може застосовуватися як місцева анестезія, так і загальна, або поєднання цих методик, що називається комбінована анестезія.

Який середній вік пацієнток, які звертаються до Вас за жіночої інтимної пластикою?

Якщо говорити про мій особистий досвід, то до мене приходили дівчатка вже з 14-15 років. З огляду на той факт, що пацієнтки неповнолітні, жіночу інтимну пластику їм можна проводити тільки з дозволу батьків.

Найстарша пацієнтка у мене була жінка у віці 56 років.

Яка середня тривалість періоду реабілітації після жіночої інтимної пластики?

Як правило, період повної реабілітації займає близько трьох тижнів. Цього часу достатньо для того, щоб повністю відбулося загоєння післяопераційних ран. Так як використовується розсмоктується шовний матеріал, відбувається розсмоктування ниток, і через три тижні, коли відбувається повне загоєння, пацієнткам вже дозволена статеве життя.