Жіночі енергії як джерело натхнення чоловіки

Якщо Ви вірите, що матріархат канув в Лету, то поспішаємо вас порадувати: поки ми, уживаючи в чоловічі ролі, жили за законами патріархату, матріархат непомітно повернувся знову, внісши цілющі жіночі енергії. М'які, що допомагають знайти компромісне рішення, вони сьогодні все більше цінуються в діловому світі, ніж жорсткі чоловічі енергії. Більш того, саме жіночі енергії стають тим джерелом натхнення, який так необхідний чоловікові. Головне - знати, які саме з них слід використовувати в тій чи іншій ситуації, попереджає професійний бізнес-тренер, тренер Університету Єдності (Індія), Майстер древніх практик - Діана Щербанська.

За законами матріархату: чоловікові допоможуть ... жіночі енергії

- Діана Олександрівна, чи може жінка підживити чоловіка своїми енергіями?

- Так, але для початку слід врахувати, що в своєму розвитку жінка проживає різні етапи - дівчатка, дівчата (коханки), дружини і матері. Точно такі ж властивості наповнені жіночі енергії, які, доповнюючи один одного, відповідають різним стихіям (повітря, води, вогню і землі).

Енергія дівчинки, захоплено дивиться на навколишній світ (і на чоловіка зокрема), особливо хороша на початку зароджуються.

 • застереження: не забувайте включати цю енергію і надалі, адже щире захоплення успіхами чоловіка є для нього найкращою мотивацією.  

Без енергії коханки неможливі пристрасні відносини.

 • застереження: Обов'язково підкріплюються цю енергію і іншими, щоб чоловік любив не тільки ваше тіло, але і душу.

Енергію дружини добре включити, коли мова йде про спільні проекти, починаючи з ремонту квартири і закінчуючи створенням приватного підприємства.  

 • застереження: незважаючи на спільність поглядів на цьому етапі, ризикуєте припинитися в ділового партнера, залишаючись на одній тільки цій енергії.

Материнська енергія - найвища з усіх - характеризується тим безмежною любов'ю, яку може дати тільки мама.

 • застереження: ніколи не вишиковуйте відносини з коханою людиною за ознакою материнства: він перетвориться або в підкаблучника, або в інфанта.

Наскільки невдячним може виявитися цей шлях, свідчать вчинки сучасних олігархів, які змінюють дружин на довгоногих моделей. А адже саме дружини допомогли їм заробити перший капітал.

Жінки, виступаючи в ролі матерів і вирощуючи своїх "синів", мимоволі готують чоловіків до їх відходу з родини - такий закон життя: дитина, виростаючи, залишає будинок. Це і відбувається в подібних випадках.

Розібравшись з усіма жіночими енергіями і законами матріархату, ви зможете завжди підживлювати ними чоловіка, направляючи його в потрібному напрямку. 

 Стихія повітря подарує креативні ідеї

- Що робити, якщо улюблений занурений в свої проблеми і бачити нікого не хоче?

- Чоловіка цікавить тільки його справа, незалежно від того, в чому воно виражається - в улюбленому хобі або побудові підприємства. І якщо ми спробуємо сформулювати пріоритети як чоловіки, так і жінки, то виглядати вони будуть в такий спосіб.

На першому місці, як для перших, так і для других, варто власне "я". А ось далі картинка змінюється діаметрально протилежно.

Життєва шкала цінностей жінки:

 • на першому місці - власне "я";
 • на другому місці - чоловік (чоловік);
 • на третьому - будинок;
 • на четвертому - діти.

За нею йдуть родичі й друзі, і тільки на останньому місці в житті жінка знаходиться робота. При цьому мрія жінки - працювати у власне задоволення, саме така позиція дозволяє організму виробляти ендорфіни - гормони щастя.

 Життєва шкала цінностей чоловіки:

 • на першому місці - власне "я";
 • на другому місці - робота, продукт якої - зарплату - він приносить дружині;
 • на третьому місці - будинок;
 • на четвертому - діти і вже на самій останньому - родичі.

Пріоритет чоловіка знаходиться не в площині відносин, і навіть не в склеюючої зв'язці, який багато хто вважає дітей, а саме в роботі.

Тому будьте готові до того, що всі проблеми, якими він захоче поділитися, будуть носити виробничий характер.

Але для того щоб чоловік приходив до вас знову і знову, зробіть так, щоб ваш будинок став для нього і тилом, і фортецею одночасно. Для чоловіка будинок має величезне значення, адже не дарма він займає третю сходинку. Він відчуває себе в ньому, як у материнській утробі, де захищена від усіх негараздів зовнішнього світу і завжди може розраховувати на турботу. Тому вторгнення на свою територію сприймає так болісно і вважає за краще зустрічатися з друзями в гаражі, але ніяк не в стінах своєї обителі, де відновлює сили. Завдання жінки зробити так, щоб будинок завжди залишався привабливим для нього.

 • Не розраховуйте, що чоловік оцінить красиві штори на вікнах або помітить переклеєні шпалери у вітальні. Але зате він відчує атмосферу, створеного простору спокою.  

- Припустимо, атмосфера створена. Але що можна зробити, крім того, як просто вислухати його біди?

- Для початку рушайте на кухню і приготуйте вечерю. Впоралися? Тоді настав час сервірувати стіл. Де саме - підкажуть проблеми чоловіка.

Він хвилюється перед важливою зустріччю, про яку мріяв довгий час? Що ж, накрийте стіл у вітальні, поставте дорогий посуд і запаліть свічки.

Королівські енергії, якими просякнута їдальня, підвищать його самооцінку, дозволять на рівних вести бесіду і в результаті отримати бажане.

- А якщо його цікавлять більш прозаїчні проблеми: сплата податків і видача заробітної плати при повній відсутності грошей на рахунку?

- У такому випадку допоможуть енергії господаря, які присутні на кухні.

 • Накрийте рясний стіл, поставте багато різних страв, але так, щоб було всього багато і при цьому всього по чуть-чуть. Допомогти чоловікові залучити інвесторів чи більшого клієнта можна, відправившись на вечерю ... в спальню.

Якщо ж вам необхідно виступити в ролі музи, щоб подарувати своєму майстрові пару-трійку креативних ідей, сервірують трапезу на балконі. Стихія повітря допоможе йому підживитися цікавими ідеями.

 • Так як стихії повітря відповідає енергія дівчинки, то і наряд повинен бути відповідним - коротка спідниця з воланами, ніжно-рожева кофточка, в волоссі - банти або квіти і мінімум косметики на обличчі.