Цікаві факти і таємниці про жіночих губах

Жіночі губи - об'єкт жадання. Саме ця частина обличчя є найпривабливішою для чоловіків. Тому не дивно, чому багато дівчат проводять годинами біля дзеркала, щоб «намалювати» красу за допомогою всіляких губних помад, блисків і олівців. Та й пластичні операції по збільшенню цієї зони зараз на піку популярності. Що ще цікавого можна дізнатися про цей чудовий органі? Редакція Інтернет-видання зібрала підбірку фактів і таємниць про жіночих губах, які дивують, а місцями шокують.

Чоловікам подобаються пухкі жіночі губи з природними пропорціями

Американські біологи з'ясували, що чоловіків більше приваблюють жінки з пухкими вустами природних пропорцій, ніж жінки з вузькими губами. Так, пластичні хірурги з Каліфорнійського університету в Ірвайні провели одне цікаве дослідження, в якому взяло участь 600 чоловіків. Добровольцям запропонували оцінити набори знімків 20 жінок з різними варіантами губ, відретушувати в редакторі зображень. Результати експерименту, опубліковані в журналі JAMA Facial Plastic Surgery, показали, що опитані виділили для себе найбільш привабливими ті жіночі губи, які були збільшені приблизно на 53%, маючи при цьому природні пропорції.

Розмір нижньої шкірно-м'язової складки ідеальних вуст повинен бути в два рази більше, ніж верхній. При цьому вона повинна займати близько 10% нижньої третини особи.

Виявляється, що інтерес до великих губ існує вже досить давно. За словами антрополога Джеймі Гордон, якщо заглибитися в антропологічну історію жіночого тіла і сексуальності, можна дізнатися про те, що повні уста говорять про чуттєвість і статевому збудженні.

Форма губ жінки розповідає про її характер

Физиогномика дозволяє нам дізнатися багато чого про людину по його очах, руках, форми обличчя і губ. Саме останній орган максимально точно відображає характер жінки. Так, пухкі великі уста свідчать про те, що їх власниця натура чутлива, сексуальна і турботлива. Такі жінки є чудовими матерями. Прекрасний приклад тому - Анжеліна Джолі.

Вузькі шкірно-м'язові складки рота належать самодостатнім і сильним жінкам, які відчувають себе цілком комфортно наодинці з собою. Тому не дивно, чому більшість таких дам самотні. Якщо нижня губа товщі верхньої, це говорить про те, що жінка по своїй натурі вітряна і велелюбна. Постійний пошук чергового партнера - це звичне для неї явище. Але до 30 років вона розсудливим, і все-таки знаходять чоловіка, з яким залишається до кінця життя.

Верхня губа товщі нижньої - така риса належить великодушним і природним дівчатам, які рідко задивляються на чужих чоловіків. Але кокетства у них не відняти. А ще такі жінки люблять секс. Для них це цілий культ.

Дівчата з ляльковими губками можуть здатися егоїстка. Але насправді вони просто піклуються про себе. При цьому не йдуть по головах і не прагнуть бути першими у всьому. Саме такі представниці прекрасної половини людства живуть вдало і щасливо.

Жінки з великим ротом дуже товариські і оптимістичні. На їх посмішку дуже приємно дивитися, а проводити час з такими дамами - одне задоволення.

Нафарбовані жіночі губи приваблюють чоловіків

Учені з Манчестерського університету з'ясували, що чоловікам подобаються жінки з нафарбованими губами. Так, в ході одного експерименту вони показували учасникам чоловічої статі фотографії різних дівчат. І в перші 10 секунд перегляду знімка піддослідні приковували свій погляд до жінки з яскраво-червоною помадою.

Червона помада робить представницю прекрасної половини людства сексуальною. Саме такий колір уособлює пристрасть і любов.

У повсякденному житті чоловіки звертають увагу і на жінок, нафарбованих рожевою помадою. Такі дівчата здаються їм ніжними, м'якими і вірними.

Губи Анжеліни Джолі - ідеал, до якого прагнуть дівчата всього світу

Знаменита актриса, блискуче зіграла Лару Крофт, знаходиться в списку найкрасивіших людей світу не випадково. Адже у Анжеліни Джолі самі спокусливі губи. Тому багато дівчат мріють мати такі ж пухкі і красиві уста, як у неї. Хтось збільшують цю частину обличчя за допомогою пекучого червоного перцю, хтось - прикладанням до рота банок і відсмоктування з них повітря, а хтось вдається до пластичних операцій. Найчастіше красуні вибирають радикальні методи і лягають під ніж пластичного хірурга.

Мешканки африканського племені розтягують губи для краси

Для кого-то краса - це особа, для кого-то - груди, а для кого-то - губи. Але у жінок африканського племені Мурсі вельми цікаве і шокуюче поняття про красу. Для того, щоб подобатися і підкорятися чоловікам дівчата вибивають передні зуби і вставляють в нижню частину вуст спеціальний диск, пластину або блюдце, таким чином розтягуючи її і роблячи схожою на качиний дзьоб. Найцікавіше те, що раніше вони так робили для того, щоб їх не забрали рабство. Зараз же такий атрибут підкреслює їх красу і допомагає успішно вийти заміж.
Знаючи про деякі факти жіночих губ, Ви краще дізнаєтеся себе і захочете більше вивчити цю привабливу частину обличчя.