Равликовий муцин в косметології унікальні властивості і можливості застосування

На ринку естетичної медицини сьогодні представлена ​​різноманітна продукція, яка дозволяє підібрати оптимальні програми догляду для володарів абсолютно будь-якої шкіри. Однак найправильнішим варіантом підбору косметичних засобів є рекомендація косметолога, саме тому, фахівцям необхідно орієнтуватися не тільки в професійних засобах, але і в продуктах для домашнього догляду. В остання час пацієнти все частіше цікавляться думкою своїх докторів про косметику, яка містить равликовий муцин. Якими ефектами він володіє, і для яких цілей може застосовуватися - читайте на в цій статті.

Особливості застосування муцина равликів в складі косметичних засобів

Про равликову муцини все частіше стали говорити з виходом на косметичний ринок Догляду коштів, вироблених в Південній Кореї.

Саме в складі корейської косметики можна знайти муцин, який представляє собою своєрідну слиз, що виділяється равликами. Завдяки цій слизу равлики здатні виживати в навколишньому середовищі, адже вона має багатий склад і володіє вираженими властивостями.

Муцин здатний швидко відновлювати практично будь-які пошкодження, а також захищає тканини равликів від пересихання. Саме тому, унікальні можливості равликового муцина були по достоїнству оцінені, а можливість його застосування в косметології - ретельно вивчена і підтверджена.
Муцин равликів:
• як видобувають равликовий муцин: технологія виробництва;
• якими ефектами володіє равликовий муцин;
• для яких цілей використовується равликовий муцин в косметології.

Як видобувають равликовий муцин: технологія виробництва

Равликовий муцин добувають з вирощених в лабораторних умовах равликів. Для того, щоб вони виділяли свою цілющу слиз, використовується вібрація, яка не шкодить равликам, а тільки стимулює вироблення слизу. Муцин равликів є абсолютно натуральним продуктом, тому кошти, що містять його, надають виражений ефект і користується великою популярністю. У той же час, слід пам'ятати про те, що білкові продукти можуть викликати алергічні реакції, саме тому, перед нанесенням косметичного засобу, що містить равликовий муцин, на обличчя рекомендується перевірити його дію на невеликій ділянці шкіри.

Якими ефектами володіє равликовий муцин

Муцин равликів володіє двома найбільш важливими властивостями, завдяки яким цей продукт знайшов широке застосування в косметології:
• захисні властивості - перш за все, равликовий муцин містить цілий ряд цілющих компонентів, таких як гіалуронова кислота, протеоглікани і глікопротеїни, антимікробні пептиди, а також вітаміни і мікроелементи. Такий склад слизу необхідний равликам для захисту їх організмів від пошкоджень і інфекцій, він також має виражену захисну і регенеруючу вплив на шкіру людини;
• антивікові властивості - муцин здатний стимулювати в шкірі роботу фібробластів і, відповідно, вироблення волокон колагену і еластину. Крім того, цей компонент в складі косметичних засобів забезпечує захист шкіри від дії вільних радикалів і ультрафіолету, за рахунок чого забезпечується anti-age ефект.

Муцин равликів також володіє іншими важливими властивостями, проте саме перераховані вище роблять його таким затребуваним продуктом в косметології.

Для яких цілей використовується равликовий муцин в косметології

Равликовий муцин в косметології, найчастіше, використовується в складі поживних, загоюють і омолоджуючих масок, а також в різноманітних засобах для домашнього догляду.

Основними показаннями до його застосування є:
• шкіра, схильна до подразнень;
• акне і постакне у пацієнтів молодого віку;
• поява перших ознак старіння, таких як мімічні зморшки, тьмяна шкіра і так далі;
• поява пігментних плям на шкірі;
• сухість шкіри, поява тріщин і лущення.

Косметичні засоби, що містять равликовий муцин, можна також використовувати для абсолютно здорової і доглянутої шкіри, так як вони здатні профілактувати вікові зміни.

З огляду на всі перераховані вище переваги, сміливо можна стверджувати, що равликовий муцин - це ефективний компонент, які може застосовуватися в косметології. дякує Вам за увагу.
Читайте також: Ефективна уліткотерапія: як слиз равликів діє на шкіру