SMAS-ліфтинг без труднощів постпроцедурной реабілітації можливості ультразвуку

Гравітаційний птоз м'яких тканин і пов'язані з ним прояву ознак старіння багато в чому обумовлений ослабленням м'язово-апоневротіческой системи (SMAS). Ще недавно корекція цієї анатомічної структури, що виконує для особи каркасну функцію, була під силу тільки пластичних хірургів. Сьогодні для тих, хто не хоче оперуватися, рекомендує безболісну і швидку альтернативу. Йдеться про апарат ULTRAFORMER, який генерує високоинтенсивний фокусований ультразвук і здатний чинити ефективний лифтинговое дію.

Особливості роботи ультразвукового апарату при SMAS-ліфтинг і свідчення

Апарат, що генерує високоинтенсивний фокусований ультразвук, здатний впливати як на глибокі шари дерми, на гиподерму, так і на SMAS, дозволяючи досягти чудових омолоджуючих результатів.

Заснований на технології ультразвукового впливу апарат ULTRAFORMER вирішує проблеми старіння шкіри обличчя і тіла безболісно і без реабілітаційного періоду після процедури.

Застосування апарату ULTRAFORMER, представленого на нашому ринку «Академією Наукової краси», вигідно відрізняється від інших способів боротьби з віковими змінами шкіри швидким результатом, безболезненностью процедури.

Переваги апарату:
• Вплив на тканини обличчя і тіла;
• висока пікова потужність;
• багатофункціональні насадки;
• швидкий режим роботи;
• краще співвідношення ціни і якості;
• сертифікат МОЗ України.

Показаннями для застосування апарату ULTRAFORMER можуть бути проблеми зі шкірою обличчя і тіла. ULTRAFORMER для підтяжки обличчя: зменшення в'ялості шкіри, зморшок, пор; формування овалу обличчя, лінії підборіддя, щік, поліпшення пружності шкіри, вирівнювання тону шкіри.

Ультразвуковий ліфтинг для тіла працює за аналогічним принципом, що і для особи. Високоінтенсивний сфокусований ультразвуковий пучок формує макро і мікротермальние зони на глибині 4,5 мм, 6 мм або 9 мм. Контрольоване пошкодження тканин запускає процеси їх активного відновлення, що і забезпечує ефект ліфтингу.

Застосування ULTRAFORMER для тіла: зменшення локальних жирових відкладень, контурування всього тіла, а саме рук, живота, боків, стегон, надколенной області.

Як відбувається SMAS ліфтинг із застосуванням ультразвукового впливу

Мультифункціональні насадки для MMFU технології (мікро- і макросфокусірованний ультразвук) спеціально спроектовані для впливу на різні галузі обличчя і тіла.
• Мікрофокусіровка: глибина проникнення 1,5мм, 3 мм і 4,5 мм. Сфокусований ультразвукової пучок частотою 4 МГц або 7 МГц чітко доставляє енергію в фокальную область.
• Макрофокусіровка: глибина проникнення 6мм, 9 мм. Сфокусований ультразвукової пучок з частотою 2 МГц доставляє енергію підвищеної потужності в фокальную область.

Випромінювачі з частотою 4 МГц і 7 МГц створюють в дермі мікрокоагуляціі і впливають на SMAS-структуру особи, тоді як випромінювачі з частотою 2 МГц доставляють макроенергію в підшкірний жировий шар. Використання цих інноваційних випромінювачів дозволяє значно скоротити час терапевтичної процедури, що позитивно впливає на ступінь задоволеності пацієнтів.

Інноваційна технологія доставки енергії забезпечує більш високу пікову потужність ультразвукового пучка і меншу болючість процедури SMASліфтінга.

Пучок ультразвукового впливу з високою піковою потужністю ефективно доставляє енергію в цільову зону без розсіювання тепла в навколишні тканини, що забезпечує видатний клінічний результат.

Відсутність розсіювання тепла гарантує меншу болючість процедури і дуже низький відсоток побічних ефектів.

Термічний ефект від технології MMFU в тому, що створення температури 65,4 градуса в області впливу призводить до коагуляції. Негайно імунна система людського тіла починає процес загоєння тканин, що призводить до ефективного утворення нового колагену. При цьому ремоделирующих пошкоджені старі колагенові волокна, стимулюється розщеплення жирової тканини. Множинні точки термокоагуляціонного впливу, розташовані на однаковій відстані одна від одної, завдяки чому досягається ефект об'ємного 3D-ліфтингу на рівні всіх верств м'яких тканин обличчя.

Ліфтинговий ефект від застосування апарату ULTRAFORMER, представленого «Академією Наукової Краси», буде наростати протягом 2-4 місяців за рахунок неоколлагенеза. Стійкий результат процедури зберігається протягом декількох років.