Технологія плазмової дуги - ПЛАЗМИ в омолоджуючих процедурах для шкіри

Всі речовини в природі можуть перебувати в різних станах - у вигляді твердих тіл, рідин, газів, а ще в вигляді плазми, коли під впливом енергії речовина розпадається на заряджені частинки. Енергію плазми в терапевтичних цілях почали використовувати приблизно в середині минулого століття. Заряджені плазмові частки впливають на проблемні зони без нагріву навколишніх тканин. Технологія знайшла застосування в естетичній медицині завдяки надзвичайній точності впливу плазмової дуги на дефекти шкіри, а також в офтальмології, гінекології, стоматології. уточнює, що працює за цією технологією пристрій Plexr, забезпечує, поряд з чіткістю роботи, високу безпеку і ефективність процедур.

Генератор плазмової дуги для отримання ефекту підтяжки шкіри

Пристрій «Plexr» з оригінальною інноваційною технологією вироблення плазми є єдиним оригінальним і унікальним генератором плазми, і його не можна порівнювати з іншими так званими «плазмовими» пристроями або ручками, які претендують на плазмову технологію, які насправді є найпростішими електрокоагулятором.

Найменування «Plexr» належить тільки апарату Plexr. Plexr - це не технологія, а назва апарата італійського виробництва, яке захищене подвійним патентом. Технологія - це плазма.

Апарат Plexr, представлений ексклюзивним дистриб'ютором на ринку компанією «Афродіта» - інструмент останнього покоління для використання дерматологами, пластичними хірургами і лікарями-косметологами.
Plexr працює паралельно з іншими лазерними установками, радіоскальпелямі, генераторами імпульсного світлового випромінювання, радіочастот і використовує четверте стан речовини - плазму.

Plexr є генератор напруги, тобто активний пристрій медичного призначення, здатне за допомогою голки передавати концентровану енергію з потоком електронів для виконання процедур сублімації шкіри і видалення доброякісних новоутворень.

Дія апарату з генерування плазми

Ви можете робити втручання як на тканинах, що відрізняються поганою провідністю, так і на тканинах з нормальною провідністю (це, наприклад, келоїдні рубці, пігментні плями, невуси, кондиломи, зморшки). Для цього треба просто змінити відстань між насадкою та шкірою.

Важливим моментом є доказова база у вигляді гістологічних та мікроотопіческіх досліджень (таких як Клінічне дослідження із застосуванням конфокальної мікроскопії американське співтовариство дерматологічної хірургії).

Обробка Plexr проводиться без освіти западин, дисхромії, і, що дуже важливо з застосуванням місцевої анестезії.

Крім того, піддана терапевтичному впливу тканину охолоджується автоматично за рахунок рідин, що утворилися в ході лізису під час операції, а навколишні тканини при цьому не нагріваються.

Принципи роботи апарату Plexr і його можливості

Принципи дії пристрою Plexr при проведенні неінвазивних втручань можуть бути коротко узагальнені наступним чином:
• між манипулой апарату Plexr і шкірою пацієнта виникає різниця потенціалів;
• в результаті іонізації газів, що містяться в повітрі, утворюється невелика електрична дуга, схожа на невелику блискавку (перехід в плазму);
• відбувається сублімація поверхневих тканин без передачі тепла іншим тканинам.

Процедури, що виконуються за допомогою апарату Plexr, відрізняються широким розмаїттям і охоплюють області як косметології, так і дерматології:
• нехірургічна блефаропластика,
• ліфтинг обличчя і тіла,
• видалення зайвого шкіряного клаптя в пахвовій області і області живота,
• виправлення дисхромії шкіри,
• лікування великих розтяжок і неестетичних стягування шкіри в околопупочной області,
• видалення фібром, невусів, келоїдних рубців, бородавок, ксантелазм, дискератоза,
• лікування рубців постакне і не тільки,
• нефармакологічне лікування акне та ін.
Результати корекції стягування шкіри в околопупочной області: до і після процедур з апаратом Plexr


Апарат Plexr, що представляється компанією "Афродіта", працює дуже тонко і делікатно. Корекція дефектів шкіри проводиться поступально, крок за кроком, з щосекундні контролем стану пацієнта. Отримані результати радують докторів і підвищують прихильність до лікування у пацієнтів.