Синергія пептидних можливостей і світлових технологій для регенерації шкіри

Активний вплив пептидів на шкіру з віковими змінами вже давно відомо і з успіхом використовується в косметологічній практиці. Однак якщо поєднати їх дію з поляризованими світловими технологіями, можна значно підсилити результати омолодження. Компанія United Cosmeceuticals GmbH разом з партнерами змогла домогтися синергетичного ефекту від продуктів EVENSWISS® з технологією Light Technology для прискорення регенерації шкіри і уповільнення процесів її старіння, про що готова розповісти читачам .

Особливості пептидного косметики і її вплив на регенерацію шкіри

Основним компонентом косметики EVENSWISS® є унікальний запатентований комплекс Dermatopoietin®. Він являє собою скомбінувати по особливій формулі композицію з двох сигнальних пептидів - sh-Polipptide-17 і Hexapeptide-18.

Особливості дії EVENSWISS® на шкіру:
• комплекс Dermatopoietin® не проникає в шкіру, а впливає на неї за рахунок вироблення в кератиноцитах інтерлейкіну-1-альфа;
• від поверхні шкіри в глибину дермального шару відправляється сигнальний поліпептид IL-1α;
• після стимуляції полипептидом IL-1α активізуються фібробласти і запускають каскад біохімічних реакцій - починають синтезуватися колаген, еластин, гіалуронова кислота.
Завдяки впливу комплексу Dermatopoietin®актівіруются процеси регенерації і омолодження шкіри, відновлення її бар'єрних функцій. Результати впливу клінічно доведені і візуально відразу видно, що радує пацієнтів.

Комбінована терапія пептидами і поляризованим світлом для регенерації шкіри

Фахівці United Cosmeceuticals GmbH знайшли можливість посилити омолоджуючу дію косметичних продуктів EVENSWISS® за рахунок поляризованих світлових технологій. Для прискорення регенерації старіючої шкіри пропонується з'єднати нанесення косметичних засобів EVENSWISS®, обраних відповідно до потреб шкіри пацієнта, і вплив на шкіру із застосуванням лампи Bioptron®.

Біоптрон світло - це інфрачервоний поляризоване світло 400-3400 нм, поліхроматичний і некогерентний. Поляризоване світло поліпшує мікроциркуляцію в шкірі. Клінічно доведено, що через 20-30 хвилин після початку опромінення місцевий кровотік в шкірі посилюється приблизно на 40%. Дані флуоресцентної мікроскопії переконливо свідчать про те, що в безпосередній близькості від кровоносних судин індукується активне зростання колагену.

Таким чином, оптимальне виробництво колагену в шкірі вимагає правильної мікроциркуляції з адекватним кровопостачанням тканин киснем і амінокислотами. Це забезпечується спільним застосуванням продуктів EVENSWISS® і поляризованого світла.

Механізм синергічного впливу косметичних продуктів EVENSWISS® і поляризованого світлового випромінювання наступний:
• поляризоване світло збільшує виробництво ендогенного судинорозширювальний засіб - оксиду азоту (NO);
• EVENSWISS® посилає сигнал від поверхні шкіри до дерми, щоб почати біосинтез колагену;
• поляризоване світло підсилює приплив крові до шкіри, забезпечуючи найкращий запас кисню і амінокислот, які сприяють продукуванню колагену.

Найшвидші і підсилювати результати, які вдається отримати комплексним впливом на шкіру:

До і після процедури
Протокол проведення процедури

Ретельно очистіть область шкіри для лікування.

Нанесіть відповідний продукт EVENSWISS® і дайте йому вбратися протягом приблизно 5 хвилин.

Закріпіть лампу під кутом 90 ° на відстані приблизно 10 см від області, що підлягає обробці (виконувати інструкції виробника лампи).

Застосуйте світлове опромінення протягом приблизно 10 хвилин (виконувати інструкції виробника лампи).

Використовуйте один або два рази на день, наприклад, щоранку і / або вечір
Доведена ефективність спільного впливу на вікові зміни шкіри за допомогою косметики EVENSWISS® технологій Light Technology дозволяє досягти чудових омолоджуючих результатів і прихильності до лікування з боку пацієнтів.