Аббас Хадра збільшення пеніса дає можливість чоловікам відчути себе впевненіше

Багато інтимні питання залишаються за лаштунками особистому житті кожної людини, однак, це не привід зовсім забути про них. Багато проблем в особистій сфері чоловіків можуть бути пов'язані з їх невпевненістю в собі і своїх «сексуальних» силах. Сучасна естетична медицина пропонує легкий спосіб вирішення цієї проблеми - збільшення пеніса за допомогою філерів. Про переваги даної процедури і її основні особливості для розповів член Королівського хірургічного коледжу (Велика Британія), член Європейської ради по урології, експерт PLURYAL ACADEMY, уролог з Лівану Аббас Хадра (Dr. Abbas Khadra).

Які переваги аугментации пеніса дермальними наповнювачами?

Головна перевага цієї процедури для пацієнта - це можливість миттєво побачити результат. Також важливим є те, що для збільшення члена філлерамі немає необхідності лягати в лікарню. Після процедури у пацієнта не залишається шрамів, як після хірургічних втручань. Тому можу виділити три основні переваги цієї методики: використання місцевої анестезії, миттєвий результат, підвищення задоволення жінок під час статевого контакту. Головне - процедура добре переноситься пацієнтами, і чоловіки часто радять її своїм друзям.

Чим відрізняється хірургічна і нехірургічна аугментація статевого члена?

Багато років ми проводили збільшення статевого члена за допомогою хірургічних методів, однак, на даний момент вони втратили свою популярність. По-перше, це пов'язано з тим, що результати корекції були недостатньо хорошими і не задовольняли бажання пацієнта. Також раніше під час аугментации ми використовували для введення в статевий член жир, який досить швидко розсмоктувався і піддавався птоз, що сприяло створенню не дуже вродливої ​​форми пеніса.

Застосування жиру для корекції статевого члена передбачає проведення ліпосакції перед процедурою, що збільшує витрати пацієнта.

Що стосується філерів - багато років вони використовувалися в області обличчя, тому ми знаємо, що вони досить безпечні. Зараз у нас, нарешті, з'явилася можливість продемонструвати ефективність їх застосування в області члена.

Які продукти Ви використовуєте для цієї процедури?

На даний момент я використовую Pluryal Classic від компанії MD Skin Solutions, яка представлена ​​в Україні «ТОП Косметікс». Це чудовий продукт, що володіє особливими, необхідними для аугментации м'яко-еластичними властивостями. Перед поведінкою процедури ми обробляємо член антисептиком, потім наносимо місцевий анестетик у вигляді крему. Після цього біля кореня члена ми вводимо анестетик ін'єкційно, щоб домогтися повної анестезії органу. Потім ми починаємо введення філлера. Що стосується техніки - ми використовуємо тільки дві точки введення препарату: одна на верхній поверхні члена, а друга на нижній. Ми працюємо з канюлею 25G довжиною 5 см від компанії TSK. Через ці дві точки ми вводимо близько 10 мл філлера. Звичайно, Ви можете ввести і більше, в залежності від розміру статевого члена.

Чи підвищується чутливість статевого члена після його збільшення філлерамі?

Наші дані свідчать про те, що ця техніка не впливає на проблеми з ерекцією, чоловіча чутливість залишається на тому ж рівні. Перевагою цієї процедури є підвищення чутливості під час статевого акту у жінок. Дослідження показують, що жінки віддають перевагу великим розміри члена, особливо, що стосується його товщини.

Корекція пеніса за допомогою філерів дозволяє збільшити його діаметр до 2 сантиметрів.

Плюс процедури аугментации статевого члена для чоловіків в тому, що вони стають більш впевнені в собі, і відчувають себе набагато краще під час статевого акту в психологічному плані. Вони знають, що їх дружина щаслива - тому і отримують більше задоволення.

Нагадаємо, що філери Pluryal, що застосовуються для збільшення пеніса, в Україні представляє компанія «ТОП Косметікс».