Жіноче здоров'я та грибок як сприяють підвищення лужності середовища SPA-таблетки Uni Tabs

З давніх часів людині відомо про існування грибів. Вони живуть поруч з нами повсюдно: їх можна знайти в продуктах харчування, вони задіюються в технологіях приготування деяких медикаментів і т.д. Гриби-сапрофіти є безпосередньо в організмі людини. Дуже велике число цих мікроорганізмів заселяє слизові оболонки, створюючи особливу мікрофлору, і найбільш часто їх впливу схильні жінки. Більшість представниць прекрасної статі хоч раз в житті стикалися з таким явищем як кандидоз, який провокується найпоширенішим представником роду грибів - Candida. Ці гриби є постійними мешканцями слизової оболонки піхви, як і лактобактерії. Однак в умовах ослаблення резистентності організму відбувається зрушення гомеостазу в кислу сторону, і Candida проявляє свої патогенні властивості - розвивається кандидозний інфекція. Як можна контролювати і коригувати кислотність середовища, щоб не допускати кандидозу, і як в цьому можуть допомогти SPA-таблетки Uni Tabs, читайте на .

Що може спровокувати активізацію кандидозної інфекції?

Грибок Candida входить до складу нормальної людської мікрофлори і може бути виявлений на слизових оболонках рота, в кишечнику, у піхві у жінок. Грибкові частки прикріплюються до клітин слизового епітелію ще в перший рік життя малюка, а іноді і внутрішньоутробно, і протягом життя не доставляють проблем до тих пір, поки не зміниться хімічний склад середовища, в якій мешкає грибок. Якщо з якоїсь причини змінюється кислотно-лужний баланс в слизовій оболонці - починають накопичуватися глікоген, молочна й оцтова кислоти, підвищується рівень глюкози, і таке закислення середовища стає поштовхом для активізації кандидозної інфекції.

Причин, за якими змінюється рН слизової оболонки в кислу сторону, може бути багато:

 • прийом гормональних контрацептивів;
 • вагітність;
 • гормональна замісна терапія при клімаксі;
 • підвищений рівень естрогену в крові;
 • носіння щільного нижньої білизни, яке перешкоджає вільній вентиляції (як і щоденні гігієнічні прокладки);
 • наявність внутрішньоматкової спіралі;
 • застосування сперміцидів;
 • прийом деяких антибіотиків і цитостатиків;
 • обмінні порушення в організмі.

Грибкова інфекція не відноситься до венеричних хвороб, однак сексуальний контакт може сприяти поширенню кандидозу. І застосування презервативів не є виходом в даній ситуації, так як самі презервативи також сприяють порушенню нормальної мікрофлори піхви.

Кандидозний інфекція становить від 80% до 90% від загального числа гінекологічних патологій. Згідно з даними Centers for Disease Control and Prevention (CDC), близько 75% всіх дорослих жінок хоча б один раз у своєму житті хворіли кандидозним вульвовагінітом:

 • відчуваючи свербіж в області вульви і безпосередньо в піхву,
 • спостерігаючи почервоніння зовнішніх статевих органів,
 • страждаючи від хворобливого сечовипускання і / або від неприємних відчуттів під час статевого контакту,
 • виявляючи на білизну шар сирнистий виділень з досить сильним і неприємним кислуватим запахом.

Боротьба з кандидозної інфекцією зазвичай ведеться відразу на декількох рівнях: потрібно зняти запалення, дезактивувати грибок і прискорити відновлення цілісності слизових оболонок, заселення їх нормальної мікрофлорою. Для цього лікар призначає системні і місцеві протизапальні засоби, рекомендує скорегувати дієту. Одним з ключових пунктів терапії стає корекція вагінальної середовища в бік зменшення її кислотності і стабілізації рівня рН, і в цьому відмінно можуть допомогти SPA-таблетки Uni Tabs.

Як SPA-таблетки Uni Tabs можуть допомогти ощелачиванию слизових оболонок?

Механізм дії таблеток повністю побудований на хімічних, фізико-хімічних і фізіологічних процесах нашого організму. Технологія їх виготовлення закріплена і захищена патентом.

Одним з найважливіших фізіологічних властивостей людського організму є постійна концентрація іонів водню у внутрішньому середовищі. Uni Tabs здатний стабілізувати кількість іонів водню в організмі за рахунок бікарбонатних аніонів в складі SPA-таблеток. Вміщені в них бікарбонатні аніони, які проникають через міжклітинний простір в кровоносне русло, зв'язуються з катіонами водню і утворюють вугільну кислоту, яка тут же розпадається на вуглекислий газ і воду. Стабільна концентрація бікарбонату в крові сприяє нормальному процесу виведення з організму токсинів, в тому числі грибкових, підвищення лужності середовища, відновлення і стабілізації кислотно-лужного балансу слизових оболонок.

Uni Tabs - перша в світі таблетка бикарбонатной солі для перетворення звичайної водопровідної води в бикарбонатную лікувальну воду. SPA-таблетки Uni Tabs дозволяють відтворити в умовах ванни природні властивості унікальних лікувальних карбонатних вод з нейтральним водневим показником. Така властивість дозволяє здійснювати профілактику грибкових захворювань і підтримувати нормальний рівень рН шкіри і слизових оболонок.

Формула таблетки відтворює процес потрапляння вуглекислого газу в шар нейтральної підземної води, що знаходиться на 1000-метровій глибині під містом-курортом Nagaya, найбільш популярним геотермальним бальнеологічним курортом Японії.

Як доповнювати лікування кандидозу, використовуючи SPA-таблетки Uni Tabs?

Прийом бікарбонатних ванн зі SPA-таблетками Uni Tabs сприяє стабілізації рН слизових оболонок вульви і піхви.

Склад SPA-таблетки Uni Tabs: бікарбонат натрію NaHCO3 (харчова сода), лимонна кислота, поліетиленгліколь (PEG # 6000).

Опис: для зовнішнього застосування - прийняття ванни, душа, ванночок, компресів.

Спосіб застосування. Розчинити Uni Tabs в воді безпосередньо в момент прийняття ванни з розрахунку приблизно 2-3 таблетки на 1 ванну. Рекомендована температура води - 37-38 градусів. При даній температурі рівномірно прогріваються внутрішні органи і проводиться максимальний лікувальний і омолоджуючий ефект. Час перебування у ванні - не менше 15 хвилин. Найбільший оздоровчий ефект досягається за 25 хвилин. Після прийняття ванни не потрібно споліскуватися звичайною водою!

Спосіб застосування для душа: використовувати 1 таблетку, вставивши її всередину спеціальної душової насадки. Час дії - орієнтовно 10 хв.

SPA-таблетки Uni Tabs нейтралізують хлор, важкі й токсичні метали в використовуваної для ванн воді.

Після прийняття бикарбонатной ванни або душу зі SPA-таблетками спостерігається швидке поліпшення мікроциркуляції, розширення кровоносних русел, поліпшення реологічних властивостей крові, нормалізація температури внутрішніх органів, внаслідок чого відновлюється кислотно-лужний баланс слизових оболонок, які постраждали від кандидозної інфекції, зменшується запалення, прискорюються процеси реепітелізації пошкоджених грибком слизових. Закріпити та посилити дію бікарбонатних ванн і призначених лікарем протизапальних антигрибкових препаратів допоможе корекція харчування:

 1. мінімізувати прийом рафінованих (штучно синтезованих) вуглеводів: це цукор, магазинні фруктові соки, більшість макаронних виробів, каші швидкого приготування;
 2. харчування має ґрунтуватися на достатній кількості білків: м'ясі, молочних продуктах, горіхах, бобових;
 3. в раціоні необхідні жирні незамінні поліненасичені кислоти (їх можна отримати з авокадо, нерафінованої олії холодного віджиму - наприклад, кунжутного, лляного);
 4. рекомендовано вживання харчових добавок з рослинних джерел, що знищують Candida (екстракт часнику, витяжка насіння грейпфрута, екстракт шкаралупи волоського горіха, масло орегано);
 5. корисні ферментовані продукти для росту лактобактерій та інших корисних представників мікрофлори (натуральний йогурт, кефір).

На час лікування бажано виключити вживання алкоголю, який порушує роботу імунної системи, усунути джерела сильних стресів (можна приймати природні заспокійливі типу валеріани або пустирника), з обережністю і тільки під контролем лікаря приймати антибіотики.

Приємним побічним ефектом застосування бікарбонатних ванн зі SPA-таблетками стають пружність і зволоженість шкіри, міцні і здорові нігті, зменшення пігментних плям і проявів купероза, надання волоссю шовковистості і природного обсягу. Крім того, в організмі відбувається стимулювання виділення оксиду азоту NO, що в кінцевому підсумку сприяє виробленню ендорфінів, а значить - піднімає настрій і забезпечує високу стійкість до стресів.

Офіційним дистриб'ютором, які представляють на нашому ринку SPA-таблетки Uni Tabs, є компанія I-Cosmetolog.