Жертви жінок заради краси 5 шокуючих фактів

Розцінки краси і пріоритети зовнішнього вигляду змінюються не тільки з кожним роком, а й з кожним століттям. У минулому жінки докладали всі свої зусилля, примудрялися використовувати неймовірні кошти, щоб досягати епохальної краси і виділятися з оточення. Щоб талія вже, шкіра завжди свіжа і шовковиста, ніжка - як у Попелюшки - всі вимоги своєї епохи жінки виконували сповна, деякі платили за це смертю. Що ж використовували жінки, щоб бути краще за всіх і краше всіх. Які жертви жінок заради краси жахають своєю силою волі?

5 шокуючих фактів: жертви жінок заради краси

1. Корсет - вбивця людського роду (Наполеон)

Корсет визначав моду на осину талію. Катерина Медічі, французька королева, ввела модний стандарт, який говорив, що обхват жіночої талії повинен бути 33 см. І жінки, хто слідував моді, намагалися тягнути себе якомога більше, деформуючи при цьому свої внутрішні органи. Жінки, затягнуті корсетом не могли повністю дихати. Тому працювала тільки верхня частина легенів, в нижній частині легеневої системи накопичувалася слиз, викликаючи постійний кашель. Під час навантажень (танці, верхова їжа або емоційний стрес) організм не витримував і траплялися часті непритомності і часто навіть летальні випадки, коли стягнуті ребра впивалися в органи, розриваючи їх.

Спочатку, коли ще тільки починалася мода на корсети по проводом церкви в Іспанії, каркас виготовлявся з металу зі сталевими болтами. Пізніше, у Франції і по всій Європі кожну сукню пані супроводжувалося корсетом з тканини і китового вуса, який був гнучким матеріалом і щільно тримав форму, якщо щільно затягнути. Оскільки мода диктувала не тільки осину талію, але і відсутність пишних грудей, то корсетом затягувалося тіло так, щоб груди здавалися плоскою і талія тонкої. Корсет зменшував шлунок в кілька разів, тому жінки постійно сиділи на дієті, щоб не їсти багато, інакше починалися проблеми з травленням. У будь-якому випадку, корсет приніс жінкам багато проблем з функцією виділення, дітородної і самопочуття часто супроводжувалося нестерпним болем, яку терпіли жінки стійко і з посмішкою на устах.

2. Миш'як - один або недруг

На межі отрути і ліки, миш'як використовували жінки для досягнення привабливого зовнішнього вигляду, щоб чарувати чоловіків. Жертви жінок заради краси досягали настільки абсурдних показників, що вони не просто сипали на себе масу косметики, що має токсичну середу, а й брали миш'як всередину, тим самим отруюючи себе. І немає необхідності дізнаватися, як відбувалася травичка милих дам в період правління королів. Коштували трохи захопитися миш'яком, і шлях на той світ відкритий. Починали приймати його по одному зернятку, щоб організм звик до отрути. Але ті, хто почав приймати миш'як, на все життя залишилися йому вірні, інакше смерть наздоганяла відразу після відмови. Прийом такого "стимулятора" сприяло поліпшенню зовнішнього вигляду, здавалося людина здорова, веселий, має блиск в очах, здоровий рум'янець. І мало хто здогадувався, який природи цей блиск і рум'янець на щоках.

3. Стрічкові черв'яки - найкраща дієта давнини

Ніякі дієти, ніякі пігулки не діяли так, як поселенці в кишечнику - паразити, які могли досягати 30 метрів. Приймали жінки яйця цих паразитів, які з величезною швидкістю оселялися в організмі і висмоктували всю їжу, і людина худнув. А самі паразити росли і процвітали всередині.
Коли губився ту вагу, який був необхідний, можна було прийняти таблетку і вигнати цього паразита назовні. Але тільки проблеми назавжди залишалися з людиною: нетравлення, проблеми зі шлунком і кишечником, печінкою.

4. Перев'язування стоп 

Жертви жінок заради краси доходили до того, що жіноче тіло перетворювали самостійно в потворні форми. Це стосується перев'язування стоп для зменшення розміру ноги. Таке спотворення було традицією в Китаї. Дівчинці в 6 або 7 років починали бинтувати ноги. Пальці щільно притискалися до ступень і певним чином бинтували, щоб ступня нагадувала дугу. Було кілька традицій в Китаї, які змінювалися ставитися місця проживання. Процедура сповивання ніг називалася "Золоті лотоси", і коли йшлося про заняття любов'ю, то називали "прогулянка між золотих лотосів". У деяких районах Китаю прикладом вважалися плоскі ступні, в інших - короткі ступні.

Коли ноги перев'язували, то вони починали набухати, кровоточити, гноїтися, ламалися кістки, і все це приносило нестерпні муки дівчаткам, які не могли нічого вдіяти. Така процедура пояснювала становище батьків дівчинки в суспільстві, які займали вищі позиції і могли собі дозволити, щоб дітей носили на руках слуги. Тому що дівчатка не могли самостійно пересуватися, і вели в основному сидячий спосіб життя, що вело за собою серйозні проблеми зі здоров'ям.

Ноги деформувалися, і постійний процес гноїння надавав ногам неприємний запах, тому дівчина не могла показувати свої ступні навіть чоловікові, спати або приймати ванну треба було в туфлях. За ногами вівся особливий догляд, після миття, їх ретельно обробляли парфумами і знову забинтовують. Ця традиція своє коріння несе від ІХ століття до середини ХХ - коли до влади прийшли комуністи. Жінка з такими ногами найвищим чином цінувалася на ринку в період заміжжя, що дозволяло вибрати вигідну партію. Такі жертви жінок заради краси вважалися даниною і природним процесом, мало кому спадало на думку, що таке бинтування і деформування стопи приносить не просто сильний біль, але і істотно впливає на загальне здоров'я жінки, на репродуктивну функцію.

5. Беладонна - красива жінка

Саме впливом цієї рослини жінки користувалися, щоб прикрасити свої очі. Після закапування зіниці розширювалися, очі сяяли і володарка перетворювалася. Ось тільки мало хто звертав увагу на те, що така жертва приносила шкоди зору, і нерідко жінки сліпнули після однієї з таких процедур.

І це ще не весь список жертв жінок заради краси. І що говорити про рисової пудрі, що містить свинець, вісмут і миш'як, або помада з ртуті. Скільки ще жертв жінка зможе винести, щоб здаватися кращою, ніж є насправді.